مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نیاز به تصاویر قالب دیفالت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام ببخشید طبق یه مشک و یه اشتباه من تمام تصاویر در پوشه ایمیج قالب دیفالت و پاک کردم کسی هست که بتونه یه خروجی از هاستش از تصاویر بگیره و بهم بده؟؟؟
و یه چیز دیگه من قالبی رو که نصب میکنم وقتی میرم تو هاست تا تصاویرشو اپ کنم متاسفانه میبینم مربوط به قالب دیفالته دوستان گفتن کش مرورگرو پاک کنم و کردم اما هنوز همون مشکلو دارمUndecided
بعضی از قالب ها از برخی تصاویرشون رو از قالب دیفالت نیز میگیرند چون سبکه.
برای اون پوشه images رو دوباره آپلود کنید.موفق باشید.
نقل‌قول: بعضی از قالب ها از برخی تصاویرشون رو از قالب دیفالت نیز میگیرند چون سبکه.
برای اون پوشه images رو دوباره آپلود کنید.موفق باشید.
الان انجام دادم یه نگاه بنداز هیدرم نیومده یه نگاه بنداز:
Stargame.xzn.ir

آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ
قبل از 24 ساعت آپ نکنید.در صورت تکرار اخطار میگیرید.
اون مربوط به پوشه عکس های قالب هستش که اسمشmoharram
این پوشه با محتویاتش باید داخل پوشه images قرار بگیره.آموزش نصب پوسته رو کامل بخونید لطفا.موفق باشید.
(۱۳۹۳/۵/۲۸، ۱۴:۴۸:۱۰ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]قبل از 24 ساعت آپ نکنید.در صورت تکرار اخطار میگیرید.
اون مربوط به پوشه عکس های قالب هستش که اسمشmoharram
این پوشه با محتویاتش باید داخل پوشه images قرار بگیره.آموزش نصب پوسته رو کامل بخونید لطفا.موفق باشید.

ببخشید معذرت میخوامTongue
خب مشکل منم همینه اصلا توی هاست فقط برای قالب دیفالت هست همه محتوا توی پوشه ایمیجز قرار داره اون تاپیک رو هم خوندم اصلا شامل حال من نشد چون از همون راه میرم اما برای من اصلا قالب دیگه نیستن و فقط برای دیفالت هست
فکر میکنم عکس شما پوشه تو پوشه شده. باید برید داخل خوده پوشه عکس ها همه شو فشرده کنید نه اینکه فایلشو فشرده کنید
(۱۳۹۳/۵/۲۸، ۱۵:۳۵:۰۰ عصر)MohamadReza نوشته است: [ -> ]فکر میکنم عکس شما پوشه تو پوشه شده. باید برید داخل خوده پوشه عکس ها همه شو فشرده کنید نه اینکه فایلشو فشرده کنید

همینکارو کردم داش:|
دوست عزیز.پوشه تصاویر قالب رو (دقت کن پوششو نه فایلا و پوشه های توشو) زیپ کن.بعد آپلود کن توی پوشه images مای بی بی.بعد از آپلود اکسترکتش کن.
کپی رایت از انجمن شما پاک شده دیگه شامل پشتیبانی نمیشین.Rolleyes

البته میتونید کپی رایتو برگردونید
(۱۳۹۳/۵/۲۸، ۱۸:۲۰:۱۶ عصر)MohamadReza نوشته است: [ -> ]کپی رایت از انجمن شما پاک شده دیگه شامل پشتیبانی نمیشین.Rolleyes

البته میتونید کپی رایتو برگردونید
من چیزی دست نزدم همینجوری بود چیزی حذف نکردمSad
صفحه‌ها: 1 2