مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چگونگی محروم سازی IP مهمان { مهم }
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
دوستان چگونه می توانیم ای پی مهمان ها را محروم کنیم.
دوستان من تا حالا 4 انجمن راه اندازی کردم در هر انجمن که ان را می ساختم تو هر ساعتی و هر وقتی همیشه این ای پی IP: 2.187.253.17 در انجمن بود و حالا هم هست و اگه دوست دارید حالا به انجمن من بیایید وببینید که این ای پی در ان هست یا نه در امضام لینکش موجود هست و یکی از دوستان من گفت که این ای پی در همه سایت ها جاسوسی میکنه پس واسه همینه من می خواهم ان را محروم کنم.
دوستان لطفا شما هم به افراد انلاین انجمن بروید و ببینید که این ای پی موجود هست یا نه؟
با تشکر
دوست من شاید این ربات اسپمر که راه های مقابله با آن فراوان در انجمن!

برای مهمان ها هم از طریق بخش دسترسی کنترل پنل مدیریت انجمن اقدام کنید

درضمن پلاگین هم هست.سرچ کنید
دوست گرامی میشه بیشتر در این مورد توضیع دهید ( برای مهمان ها هم از طریق بخش دسترسی کنترل پنل مدیریت انجمن اقدام کنید )
و سرچ کردم پیدا نکردم.
تغییر آی پی کار راحتیه و معمولا اسپمر ها اولین چیزی که یاد میگیرن تغییر آی پی هست.
پس خودتونو برای بلوک کردنش زحمت ندید.

کاربران و گروه ها> گروه ها> گروه مورد نظر رو ویرایش کنید و دسترسی به انجمن ها و مطالب و... رو میتونید از بین ببرید یا ایجاد کنید.
ایپی رو یه بررسی کنید یه وقت ربات موتور جستجویی چیزی نباشه ...
سلام

این آیپی مال مخابرات تهران هست نوع اینترنتش هم ADSL هست و هر زمان که مودم رو خاموش و روشن کنه آیپیش عوض میشه پیشنهاد می کنم کاری بهش نداشته باشید و کارهاش رو از طریق online.php تحت نظر بگیرید اگر مورد مشکوکی دیدید مسدود کنید

از 2 طریق میشه مسدودش کرد

1- از طریق قسمت محرومیت >>> آدرس‌های IP محروم شده
در صورتی که نیاز به مسدود کردن کامل اون آیپی و منطقه اش داشتید آیپی رو در این قسمت اینطور وارد کنید (در صورتی که مجبور شدید استفاده کنید )

کد php:
2.187.*.* 

در صورتی هم که فقط و فقط آیپی مورد نظر رو می خواستید مسدود کنید کل آیپی رو بدون داشتن * وارد کنید

2- از طریق .htaccess درون هاست
در صورتی که نیاز به مسدود کردن کامل اون آیپی و منطقه اش داشتید خط زیر رو به htaccess اضافه کنید ( در صورتی که مجبور شدید استفاده کنید )

کد php:
Order Deny,Allow
Deny from 2.187

در صورتی که فقط آیپی مورد نظر رو خواستید کد زیر رو اضافه کنید

کد php:
Order Deny,Allow
Deny from 2.187.253.17 

مواردی که داخل پرانتز گفتم فقط در صورتی که مجبور شدید استفاده کنید دلیلش این بود که به جز اون فرد مشکوک افراد دیگری هم که از مخابرات اون منطقه اینترنت دارند مسدود میشند
موفق باشید
من هم دقیقا با همین آی پی رصد میشم .
جوری که از سایتهای دیتابیس آی پی ها دریافتم ، فک می کنم مال مخابراته !
ولی اینکه با سایت ما چی کار داره این محل شکه !!!!

مسدود کردنش که راحته ولی نمیدونم بلاکش بکنم یا نه ؟
کسی نمیدونه واقعا ماهیت این آی پی چیه ؟

پ.ن : این ای پی رو سرچ کنید . توی ایندکس گوگل ، هر سایتی که افزونه ثبت "آِی پی شما " داشته ، تو ایندکس گوگل این ای پی افتاده ! (یه جورایی میشه گفت این آی پی افتاده واسه گوگل !!! آی پی مخابرات !!!!))

من که گیج شدم . دوستان اگه چیزی به ذهنشون میاد