مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور در هنگام ورد به سایت مهم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام من یه مشکلی که دارم ایه وقتی میخام وارد صفحه ایندکس بشمبا این ارور مواجه میشم و چندبار که تلاش کنم میاد بالا صفحه . میخام بدونم مربوط به چی هست لطفا راهنمایی کنید خیلی واجبه

[تصویر:  Capture.png]
میگه که سطر سیزن رو پیدا نمیکنه.جدولاتو repair یا همون بازسازی بعدش بهینه یا همون optimize کنی به احتمال زیاد درست بشه.
خب از کدوم قسمت میشه جدولهارو بازسازی کرد میشه دقیقتر بگید ممنون
از پنل مدیریت میشه.اما بهتره که از phpmyadmin انجام بشه.
جدولای دیتابیستون رو انتخاب کنید. و از کشو گزینه های زیرش، ریپیر رو بزنید.اگر تغییر نشد توی صفحه دکمه go رو هم بزنید.
بعدش گزینه آپتیمایز و ...
باید جدولها رو دونه دونه انتخاب کنن؟ از قسمت مدیرکل قسمت بهینه سازی دیتا بیس همه جدولهارو بهینه کردم ایا کافیه این.کاز؟ و یه مشکل دیگه که دارم نمیتونم پسوردمو ریست کنم یعنی پسورد ادمین هرچی که میفرستم ایمیل بازیابی رو نمیاد و الان با یوزر یکیدیگه از ادمینهام وارد میم میخام بدونم از پنل هاست کجاش میشه پسورد ادمین اصلی رو پیدا کرد
دقت کنید گفتم جدول هاتونو بگیرید(یعنی همشو)بعد اون گزینه رو بزنید.

گفتم که معمولا عمل میکنه اما در بعضی موارد اونطور که باید انجام نمیشه.برا همین گفتم از اونجا انجام بشه راحت ترید.

برای پسوردتون مشکل در ارسال ایمیل هستش.
اگر میتونید از پنل کاربراتون خودتون رو ویرایش کنید و رمز رو عوض کنید.
از توی پنل مدیر کل که نمیشه یعنی اجازه دسترسی به ویرایش ادمین کل رو نمیده . از توی پنل هاست هم بلد نیستم چطور ولرد پنل کاربرا بشم . از چه مسیری باید انجامش بدم