مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل اروره مربوط به هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
من دو ماه و چند روزه یه انجمن ساختم که هاستم رایگانه و مال xzn می باشد و حالا چند روزی هست که فقط یه پیغام می اید لطفا برای دیدن پیغام روی سایتم کلیک کنید و تو امضا هم ادرس سایتم موجود هست.
با تشکر
سلام!

این یکی از مشکلات هاست رایگان هستش !

بنده به شخصه چندین بار با این ارور مواجه شدم !

اخر سر مجبور به خرید هاست و دامین شدم !Blush
دسترسی به اون قسمت از بین رفته.شاید تنظیمات ایندکس رو از سی پنل دستکاری کردید یا اینکه فایل اچ تی اکسس رو تغییرات دادید و دچار این مشکل شدید.اگر از این دوحالت خارج بود (یعنی اینکارا رو نکردید) قطعا مشکل از هاست شماست و باید قیدش رو بزنید.

و حالا با چک آدرس ایندکس به این رسیدیم:
کد:
Warning: Unknown: failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0 Fatal error: Unknown: Failed opening required '................./public_html/index.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in Unknown on line 0

خلاصه میشه گفت از هاسته.فایل های اصلیش آسیب دیده و دسترسی هاش هم ازبین رفته.
سلام
ممنون دوست عزیز حالا هیچ راهی وجود نداره که بتوانیم وارد هاست شویم ویه بکاپ جدید بگیریم.
خب ورود به هاست که اصلا متفاوته.یعنی اصلا نمیتونید وارد هاست هم بشید؟
نحوه ورود به هاست رایگانش به این صورت هستشا cpanel.xzn.ir
که ایمیل و پسورد رو میدید و وارد میشید.

اگر نتونید وارد بشید یه چیزی میمونه که اونم اف تی پی هستش که اونم برای فایل ها هستش نه دیتابیس.

دیگه کاری ازتون برنمیاد مگه اینکه تیکت بزنید و اعلام کنید یا اینکه از صفر همه چیزو شروع کنید.
که دومیه بهتره به نظر من.Heart