مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر اعداد tborder
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام دوستان من میخوام ابعاد قرمز رنگ زیر رو:

<table class="tborder" cellspacing="1" cellpadding="4" border="0" style="clear: both; border-bottom-width: 0;">

به این صورت تغییر بدم :

<table class="tborder" cellspacing="5" cellpadding="6" border="0" style="clear: both; border-bottom-width: 0;">

یعنی به جای اعداد 1 و 4 ......... اعداد 5 و 6 جایگزین بشوند و این عمل در کل صفحات اعمال بشوند.
در قسمت قالب ها /قالب مورد نظر/به کدام گزینه مراجعه کنم؟
خب کلاس تی بردر یه کلاس برای کادر هستش و چیزی که شما میخوای یه خاصیت برای جدول.و خاصیت جدول رو من ندیدم به سی اس اس بدن و بعد به اونجا.و ضمنا تا جایی که به خاطر دارم کد خورده شده مقدم بر کلاس هستش.یعنی اگر کلاس بدید عمل نمیکنه مگه اینکه برید و کد رو حذف کنید.

بازم نمیدونمHuh.دوستان که وارد تر هستن راهنمایی کنن.Heart

آدرس انجمنتون هم توی پروفایل یا امضا قرار بدید حتما
دوست عزیز این کار ربطی به سی اس اس نداره و البته فرمایشات شما صحیحه ، در قسمت قالب ها و پوسته ها/قالب/قالب مورد نظر رو که نمایش زیر مجموعه میزنید متغیرها میاد و میشه اونجا کلاس تی بردر رو تغییر داد ، این تاپیک رو به این جهت ایجاد کردم که شاید کسی باشه راهنمایی کنه ، من الان دوباره دارم کلا نگاه میکنم ببینم در کدام قسمت میشه دستکاری کرد.
دوستان اگه کسی بلده خواهشمندم راهنمایی کنه که زودتر پیداش کنم...متشکرم
مای بی بی این مقادیر رو از متغیرهای $theme['tablespace'] و $theme['borderwidth'] میگیره
این مقادیر هم در قسمت پوسته ها میشه تغییر داد (برای هر پوسته جداگانه تغییر داده میشه)

داخل هر پوسته 2 فیلد آخر که عنوانشون هست فاصله‌ی گذاری جدول و عرض Border درونی جدول
درسته دقیقا همینه ، فقط متوجه نشدم که دقیقا باید در کدام قسمت پیداشون کنم و درصورت امکان اگه میشه نام انگلیسی این گزینه ها رو هم ذکر بفرمایید؟
کنترول پنل مدیر کل >> قالب ها و پوسته ها >> پوسته ها >> پوسته مورد نظر

برو ید پایین میبینید:

فاصله‌ی گذاری جدول
عرض Border درونی جدول
آقا واقعا دستتون درد نکنه از بس که فکرم مشغول بود تا پایین گزینه ها نمیرفتم...واقعا ممنونمHeart