مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: به نمایش گذاشتن فایل فلش درون پروفایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت دوستان گرامی و مدیران محترم .

دوستان بنده میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه درون پروفایل یک فیلد درست کنم و کاربران به واسطه این فیلد بتونن درون پروفایلشون فایل فلش یا فیلم آپلود کنن و به نمایش بذارن ؟ مثلا فیلد 100 در 100 باشه و فایل نایشی در اون اجرا بشه . میدونم که چطوری فیلد رو درست کنم ولی نمیدونم که چطوری بهش کد لازم رو بدم تا فایل فلش داخلش به راحتی به نمایش گذاشته بشه . میشه راهنمایی کنید ؟
نمونش عکس شخصی که بعضی جاها دیدم قرار میدن برای پروفایلشون ، حالا فرض کنید به جای اون عکس شخصی بشه فایل فلش رو به نمایش بذاره .

ممنون .
درود

نشد نداره اما باید برای نوشته بشه

سایت مادر رو گشتید؟ شاید قبلا روش کار شده باشه.
سلام بر شما دوست عزیز .
والا من خیلی گشتم ، هر چی میگردم انگاری براش نیمده یا انقدر موضوع تاپیک رو پیچیده نوشته یا تخصصی پیداش نمیکنم . کد اون فلش پلیر موزیک رو نمیشه کاریش کرد تا به جای اون پلیر فقط فایل فلش به نمایش در بیاد ؟
تاپیک پایین رفته بود گفتم که بیارمش بالا .

میشه یکم راهنمایی کنید ؟ آیا میشه ؟ سایت مادر رو هم زیر و رو کردم چیزی پیدا نشد . حداقل من ندیدم . میشه بگید که الان باید چکار کنم ؟ آیا کد های بنر فلش رو هم میشه براش قرار داد ؟ کد ها باید جور دیگه ای باشن ؟
اگه بخواید قسمت مشخصات کاربر نمایش داده بشه که به راحتی قابل انجام هست
اما اگه بخواید داخل پست نمایش داده بشه فکر کنم نیاز به پلاگین داشته باشید

البته به شرطی که یک آپلود سنتر برای فیلم یا فلش وجود داشته باشه و کاربرهاتون فایل مورد نطر رو اونجا آپلود کنن و بعد لینک فایل رو وارد فیلد مورد نظر کنن
مشکلی نداره ، میخوام که تو پروفایل ( مشخصات کاربر ) فقط به نمایش قرار داده بشه . میشه راهنماییم کنید که باید چکار کنم ؟
درود

بنده گشتم ولی چیزی پیدا نکردم ، در صورتی که مایل بودید میتونم پلاگینش رو براتون با هزینه بنویسم .
کد داره صب کنید براتون قرار میدم سرم شلوغه یه کم متاسفانه
ممنون پس منتظرتون میمونم دوست من .
کد php:
<embed src="{$post['fidX']}"
این کد رو بذارید داخل postbit و postbit_classic

کد php:
<embed src="{$userfields['fidX']}"
این کد هم برای member_profile

به جای X شماره آی دی فیلدی که ایجاد کردید رو بذارید

اما همونطور که گفتم برای حرفه ای تر شدن باید از پلاگین استفاده کنید!
صفحه‌ها: 1 2