مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: خطای function.date
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
توی انجمن من وقتی یک کاربر جدید ثبت نام میکنه با خطایی که عکس رو پایین گذاشتم روبرو میشه :

[تصویر:  06151238637879291703.jpg]

توی پنل مدیریت ، بخش "ابزار تعمیر و نگهداری" هم که میرم ، پیام خطای مشابهی وجو داره ، میشه بفرمایید مشکل از چیه ؟

Warning [2] date() [function.date]: It is not
safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Tehra
n' for 'IRST/3.0/no DST' instead - Line: 761 - File: admin/modules/tools/system_health.php PHP 5.3.28 (Linux
فک کنم از سرور هستش یه تیکت بزنید به پشتیبانیتون یا منتظر نظرات پاسخگویان باشید
چندوقته اینطور شده و لیست پلاگین هاتونو قرار بدید.
همچنین آخرین پلاگین ها نصب شده رو هم اعلام کنید.
(۱۳۹۲/۱۲/۲۷، ۱۷:۰۸:۱۲ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]چندوقته اینطور شده و لیست پلاگین هاتونو قرار بدید.
همچنین آخرین پلاگین ها نصب شده رو هم اعلام کنید.
من انجمن رو تازه راه اندازی کردم
پلاگین ها : تشکر ، کاربران آنلاین 24 ساعت گذشته ، آمار پیشرفته prostate ، ادیتور ckeditor
اینا اصلا چنین مشکلی رو ایجاد نمیکنن.مطمئن باشید همون طور که دوست عزیزمون کاظم جان گفتن تیکت بزنید و ارور رو اعلام کنید. و تاکید کنید که پرسیدید و این مشکل از هیچ پلاگینی ناشی نشده.
همان طور که دوستان گفتند و از متن ارور نیز مشخصه مشکل مربوط میشه به تابع زمان در سرور با سرور میزبان خود در تماس باشد
پلاگین ها رو همه رو غیر فعال کنید
بعد یه بار خارج بشید و دوباره وارد بشید
پلاگین ها رو تک تک فعال کنید
احتمال میدم از پلاگین ادیتور باشه.
طبق اطلاعاتی که من بدست آوردم باید تیکه کد زیر داخل فایل php.ini قرار بگیره تا درست بشه :
کد php:
date_default_timezone_set('Asia/Tehran'); 
فایل php.ini هم از فایلهای وب سرور هست که من بهش دسترسی ندارم ، تیکت زدم میگم که این کد رو شما باید اضافه کنید ، میگن مشکل از اسکریپ php شماست و لینک زیر رو برای راهنمایی به من نشون میدن :
http://stackoverflow.com/questions/88116...ction-date
سلام
اول از همه باید خدمتتون عرض کنم این وارنینگ مربوط به php هست ما در php جند مدل ارور داریم یکی error هست که این یعنی یه مشکلی هست که قالبا نشن داده نمیشه و داخل سرور ثبت میشه یه مدل notice هست که این داره به شما اطلاع میده یعنی میگه توجه کنید ... یه مدل warning هست که داره به شما اخطار میده که فلان چیز خوب نیست
تصویری که ایشون گذاشتن اگر متن رو ترجمه کنید داره اخطار میده که داخل سایت شما از function .date استفاده شده و این امن نیست یا مناسب نیست بهتره از فانکشنهای دیگری استفاده کنید که خودشم یه فانکشن پیشنهاد داده و در خط بعدی داره میگه ما از سرور داریم تایم زون تهران آسیارو میگیریم و گفته که داخل چه فایلی و چه خطی داره این تابع و این تایم زون درافت میشه

کل ماجرا این وارنینگ همین هست که چیز با اهمیتی هم نیست و البته کاری هم هاستینگ بر نمیاد چرا که این ایراد از mybb هست نه هاست بلکه هاست داره خیلی عالی کار میکنه که به شما اخطار داده (البته بازم میگم چیز زیاد مهمی نیست اصلا که بخواد نگرانی داشته باشید مثلا بگید مای بی بی ایراد داره نه اینطور نیست هاست ما یکم پیشرفتست Big Grin )

راه حلشم اینه که نمایش ارور های php رو از داخل mybb غیر فعال کنید ، مشکل ایشونرو هم برطرف کردیم
(۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۵:۳۳:۲۹ عصر)iranweb نوشته است: [ -> ]سلام
اول از همه باید خدمتتون عرض کنم این وارنینگ مربوط به php هست ما در php جند مدل ارور داریم یکی error هست که این یعنی یه مشکلی هست که قالبا نشن داده نمیشه و داخل سرور ثبت میشه یه مدل notice هست که این داره به شما اطلاع میده یعنی میگه توجه کنید ... یه مدل warning هست که داره به شما اخطار میده که فلان چیز خوب نیست
تصویری که ایشون گذاشتن اگر متن رو ترجمه کنید داره اخطار میده که داخل سایت شما از function .date استفاده شده و این امن نیست یا مناسب نیست بهتره از فانکشنهای دیگری استفاده کنید که خودشم یه فانکشن پیشنهاد داده و در خط بعدی داره میگه ما از سرور داریم تایم زون تهران آسیارو میگیریم و گفته که داخل چه فایلی و چه خطی داره این تابع و این تایم زون درافت میشه

کل ماجرا این وارنینگ همین هست که چیز با اهمیتی هم نیست و البته کاری هم هاستینگ بر نمیاد چرا که این ایراد از mybb هست نه هاست بلکه هاست داره خیلی عالی کار میکنه که به شما اخطار داده (البته بازم میگم چیز زیاد مهمی نیست اصلا که بخواد نگرانی داشته باشید مثلا بگید مای بی بی ایراد داره نه اینطور نیست هاست ما یکم پیشرفتست Big Grin )

راه حلشم اینه که نمایش ارور های php رو از داخل mybb غیر فعال کنید ، مشکل ایشونرو هم برطرف کردیم
آقا دم شما گرم ، امیدوارم چرخ هاست شما همیشه بچرخه ، سایت ما هم بالا بمونه Blush