مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: خطای 1045
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من پوشه inc خودم رو به هاست آپلود کردم ، الان وقتی وارد سایت میشم با این خطا روربرو میشم :
http://avayebourse.com/
مشکل از کجاست ؟
برخی پلاگین ها که فقط مربوط به این پوشه نیستن فایلهای دیگه ای هم دارن که باید در قسمتهای دیگه اپلود بشه اما این ارور خبر از یک ایراد در مای اس کیو ال هست.
به دیتابیس متصل نمیتونه بشه.اگر قبلا درست بوده به هاستتون تیکت بزنید و مشکل رو اعلام کنید.Heart
من با هاست تماس گرفتم ، میگن شما نباید این پوشه رو جایگزین میکردید ، اطلاعات دیتابیس داخل این پوشه هست ، واقعا همینطور هست ؟ من توی آموزشها خونده بودم که برای تغییر زبان باید این پوشه رو جایگزین کنم
الان راه حل چی هست؟
بله تازه متوجه شدم.شما فایل کانفیگ و ستینگ رو هم پروندی.
اما برای ترجمه ندیدم که فایل کانفیگ داشته باشه دوست من.شما حتما پوشه رو از هاست حذف کردی و پوشه توی پک فارسی ساز رو گذاشتی جاش.

راه حل دوتاس.اگر تاره راه اندازی کردی و میتونی حذف کن دوباره بساز اما اگر نه و به این اطلاعات احتیاج داری کارت سخت تر میشه.اونم اینکه فایلارو از پک مای بی بی دوباره آپ کنی(منظورم همون پوشه اینس هستش) بعد تنظیات رو توی اون انجام بدی که قطعا وقت گیره.و همچنین باید یادت بیاری چه پلاگینایی نصب داشتی که اونا رو هم بریزی.
نقل‌قول: بله تازه متوجه شدم.شما فایل کانفیگ و ستینگ رو هم پروندی.
اما برای ترجمه ندیدم که فایل کانفیگ داشته باشه دوست من.شما حتما پوشه رو از هاست حذف کردی و پوشه توی پک پارسی ساز رو گذاشتی جاش.

راه حل دوتاس.اگر تاره راه اندازی کردی و میتونی حذف کن دوباره بساز اما اگر نه و به این اطلاعات احتیاج داری کارت سخت تر میشه.اونم اینکه فایلارو از پک مای بی بی دوباره آپ کنی(منظورم همون پوشه اینس هستش) بعد تنظیات رو توی اون انجام بدی که قطعا وقت گیره.و همچنین باید یادت بیاری چه پلاگینایی نصب داشتی که اونا رو هم بریزی.
تازه راه اندازی کردم ، مجبور شدم دوباره نصب کنم ، الان بالا میاد و مشکلی نداره
ممنون از راهنماییتون
در کل اگه باز هم این مشکل یا امثال این مشکلات پیش اومده به مدیریت هاستینگ بگید براتون بکاپ رو برگردونه.اینجوری بهتر از از دست دادن انجمنه