مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اجرای تعداد بالای اسکریپت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان عزیز

من چند وقتی هست که توسط سیستم هاستینگ سایتم بلاک می شوم و قتی علت بلاک شدن ای دی خودم رو می پرسم متن زیر رو در جواب به بنده میگن!لطفا اگر کسی می تونه من رو کمی راهنمایی کنه

با تشکر

نقل‌قول: اجرای تعداد بالای اسکریپت

forum.pnu90.ir/pm.php /home2/pnuir/domains/pnu90.ir/public_html/forum/pm.php

در بازه های زمانی بسیار کوتاه توسط یک آدرس آی.پی منجر به مصرف شدید سی.پی.یو بر روی سرور توسط این اسکریپت و کوئری های دیتابیس اجرا شده توسط این اسکرپیت می گردد و به همین دلیل بخش مانیتورینگ به منظور کنترل مصرف غیر مجاز سی.پی.یو توسط این اسکریپت اقدام به مسدود کردن آدرس(های) آی.پی عامل بروز این مشکل به صورت موقت بر روی سرور می کند.
کسی تاحالا چنین مشکلی نداشته.به احتمال زیاد هاستتون فایل مخرب یا ویروس داره یا اون فایل دچار خرابی شده که یک فرد ازش سوء استفاده میکنه.
(۱۳۹۲/۱۲/۲۲، ۰۸:۴۸:۳۷ صبح)pnu90 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان عزیز

من چند وقتی هست که توسط سیستم هاستینگ سایتم بلاک می شوم و قتی علت بلاک شدن ای دی خودم رو می پرسم متن زیر رو در جواب به بنده میگن!لطفا اگر کسی می تونه من رو کمی راهنمایی کنه

با تشکر

نقل‌قول: اجرای تعداد بالای اسکریپت

forum.pnu90.ir/pm.php /home2/pnuir/domains/pnu90.ir/public_html/forum/pm.php

در بازه های زمانی بسیار کوتاه توسط یک آدرس آی.پی منجر به مصرف شدید سی.پی.یو بر روی سرور توسط این اسکریپت و کوئری های دیتابیس اجرا شده توسط این اسکرپیت می گردد و به همین دلیل بخش مانیتورینگ به منظور کنترل مصرف غیر مجاز سی.پی.یو توسط این اسکریپت اقدام به مسدود کردن آدرس(های) آی.پی عامل بروز این مشکل به صورت موقت بر روی سرور می کند.

درود

پلاگین اطلاع رسانی پیام خصوصی دارید ؟
من هم داشتم این پلاگینو اما هیچوقت دچار ساسپند شدگی نشدBig Grin
(۱۳۹۲/۱۲/۲۲، ۱۴:۵۶:۳۹ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]من هم داشتم این پلاگینو اما هیچوقت دچار ساسپند شدگی نشدBig Grin

بستگی داره زمان پلاگین رو چجوری تنظیم کنید !!Wink
بله از این پلاگین استفاده میکنم

زمانش قضیش چیه؟

باید چجوری باشه؟
سلام

از طريق تنظيمات پلاگين :

زمان تازه سازی خودکار را به ثانیه وارد کنید.

بر روي عددي مانند 20000 قرار دهيد.
نقل‌قول: کسی تاحالا چنین مشکلی نداشته.به احتمال زیاد هاستتون فایل مخرب یا ویروس داره یا اون فایل دچار خرابی شده که یک فرد ازش سوء استفاده میکنه.
اطلاعات شما خيلي ضعيف هست Exclamation
فرمودین روی بیست هزار ثانیه بزارم؟!
خوب اینجوری که خیلی دیر اعلام میشه اگر کسی پیام خصوصی داشته باشه,اشتباه میکنم؟

ولی واقعا ممنون بابت کمکی که کردی
دوست عزيز اين 20 هزار ثانيه نيست
20000میلی ثانیه هست Exclamation/20ثانيه !
شما بايد ميلي ثانيه رو وارد كنيد !
اخه تو سیستم من زده بر حسب ثانیه هست؟!
پایین جایی که عدد میزارم زده بر حسب ثانیه است ...
صفحه‌ها: 1 2