مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: راست چین کردن خوراک سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

دو سوال :

1. خوراک سایت من چپ چین است. چگونه آن را راست چین کنم؟

2. در برخی جاها اعلام می‌شود که "خوراک این سایت هیچ استایلی ندارد"،. چگونه برای خوراک سایت استایل ایجاد کنم؟

آدرس انجمن : لینک

ممنون
دوستان لطف کنند پاسخی بدهند.

بعید است استادان پاسخی درخور نداشته باشند.

با تشکر
آر اس اس فید بیسیک میده بیرون.
جایی ندیدم که راستینش کنه مگه اینکه خبر خونش تشخیص زبان فارسی رو بده و راستچینش کنه.
برای کجا میخواید دقیقا؟
نقل‌قول: 1. خوراک سایت من چپ چین است. چگونه آن را راست چین کنم؟
با درود
این آموزش فکر میکنم شما را راضی کند . ( اگر همانی است که می خواستید , چون میدانم که جستجو هم کرده بودید , توصیه میکنم در موردهای دیگر جستجوی خود را از گوگل و در همین پشتیبانی دنبال کنید چون جستجوگر داخلی انجمن تنبل است و نتیجه ی نهایی با گوگل بهتر بدست میاید ) Heart
http://community.mybbiran.com/thread-14189.html
.

با تشکر از دوستان

به این آر اس اس که مربوط به یک انجمن است نگاه کنید:

http://talar.shandel.info/syndication.ph...0&limit=15

این آر اس اس، در مرورگر مشکلی اساسی ندارد، و تنها مشکل آن چپ چین بودن آن است.

اما اگر همین آر اس اس را شما در برنامه نویسی اندروید استفاده کنید، آنجا با این اخطار مواجه می‌شوید که خوراک سایت شما استایلی ندارد، و خوراک به صورت درهم ریخته ظاهر می‌شود. ضمن اینکه مشکل چپ چین بودن هم همچنان برقرار است.

اگر شما الان با موبایل وارد سایت ما بشوید و به پائین صفحه بروید و روی "خوراک جدیدترین مطالب" کلیک کنید. می‌فهمید که مشکل خوراک سایت ما چیست.

زنده باشید

.
نقل‌قول: اگر شما الان با موبایل وارد سایت ما بشوید و به پائین صفحه بروید و روی "خوراک جدیدترین مطالب" کلیک کنید. می‌فهمید که مشکل خوراک سایت ما چیست؟
با درود
پس مشکل نخست شما برطرف شد . Heart و اما مشکل دوم , اینکه در جاهای دیگر و یا در نسخه ی موبایل و آندروید چرا خوب نمایش نمیدهد و یا نمایش نمیدهد, این است که مای بی بی از فایل syndication.php استفاده میکند و ممکن است با سایر سیستم ها و حتا آمارگیرها سازگاری نداشته باشد . پس تا جایی که من دیدم راه حل ندارد مگر اینکه آستین ها را بالا بزنید و هسته ی مای بی بی را دست کاری و به روز رسانی کنید .!!!!!!!!!!!! Big Grin Heart