مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تغییر در کوکی بدلیل فیل شدن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من سایتم فیل شده آدرسش:
www.andysheh.com
تالارگفتمانم:
www.andysheh.com/talar
خب الان با ساب دامین میشه وارد شد:
www.talar.andysheh.com
با یک دامین دیگه هم دارم با اون هم باز میشه :
www.andysheh.ir

سوال:
من آدرس اصلی تالار گفتمانم قبلا این بود:
www.andysheh.com/talar
حالا چطوری بزارمش ؟ :
www.andysheh.ir/talar
الان نمی تونم با
www.andysheh.com/talar
وارد بشم و کوکی رو عوض کنم و .ir بزارمش
حالا باید چیکار کنم؟
با ir الان لاگین نمیشه که به صفحه ی مدیریت برم
Heart
به FTP که میتوانید دسترسی داشته باشید؟
اگر اینطور است فایل settings.php را باز کنید و همه ی .com هارا به .ir تغییر دهید و در آخر به صورت UTF-8 فایل settings را ذخیره کنید
سلام
بله دسترسی دارم
اون کار رو کردم دوباره مثل قبل ارور میده بالاش فایل قبلی رو دوباره جایگزین کردم که دیگه ارور نده
شما قبلا برای اون ارور ها چیکار کردید؟
الان چیکار کنم؟
سپاس
Heart
سلام
چون با notpad درست می کردم ارور میداد با دریم ویور زدم درست شد ممنون
برای فیل شدنش چیکار کنم؟
تاکی باز میشه؟
سپاس
Heart
دوست عزیز فکر باز شدنش نباشBlush
شما باید به وزارت فرهنگ و ارشاد محل زندگیتون مراجعه کنید و مراحل سختی را بگذرانید تا سایت از حالت فیلتر خارج شود.
نقل‌قول: دوست عزیز فکر باز شدنش نباشBlush
شما باید به وزارت فرهنگ و ارشاد محل زندگیتون مراجعه کنید و مراحل سختی را بگذرانید تا سایت از حالت فیلتر خارج شود.
اولا چرا به فکر باز شدنش نباشه؟؟؟؟؟؟؟
فیلتر میکنن تا بری یه تعهد بدی که بدونن کی هستی !!!
کاری نداره مراحل سختی هم نداره به هیچ وجه شما برید یه کاغذ پر میکنید و تموم میشه
بعد از اون اگه صفحه ای رو دیدن که خلاف قوانین فیلترینگ باشه بهتون پیام میدن شما هم تا یک هفته فرصت دارید تا اون صفحه رو بردارید!
در ضمن اینم بگم اگه ادرس دامینو عوض کنید دیگه با اون عزت و احترامی که یک برگ کاغذ میدن بهت نیست ها دادگاهی میشید!
من از فیلتر آزاد شدم :دی
ان شاا.. توهم باز میشی هر کاری گفتن رو بکن دقیقا" 7روز طول میمشه.
سلام
خب مثل اینکه باید در ساماندهی ثبت بشه تا باز کنن و فک کنم برای همین هم استی ها رو بستن
خب من رفتم ثبت کنم آخرین مرحله گفت که ایمیل فعال سازی میاد به info@domain.com اما من به نام info نساختم الان هم چون فیله نمی تونم بسازم
حالا باید چیکار کنم؟
شما بعد از اینکه ثبت کردید یک هفته طول کشید تا باز بشه؟
Heart
امیر جان الان خوب درکت میکنم چون منم ایمیل نساخته بودم
اگه اینترنت پرسرعت داری یه فیل شکن مشتی که بتونی بری کارای ایمیل رو بکنی جور کنی
اگه مثل من اینترنتت نفتیه به یکی بسپر..
بعد فقط ایمیل رو تایید کنی سایتت ثبت شده دیگه کاره خاصی نداره.
به طرف ایمیل بده ..اسم فامیل،نام پدر،شماره شناسنامه،کدملی آدرس و تلفن رو بده بعد روزی 1-2 بار ایمیل بده یاد آور کن ! نکردیم نکردی !
سر 7 روز واسه من باز شد.
تمام فیلم هاتم با آهنگاتم پاک کن چه مجاز چه غیر مجاز(عکس هم اگه داری مخفی کن فعلا").Blush
(۱۳۸۹/۲/۲۷، ۱۸:۳۶:۵۲ عصر)Reza نوشته است: [ -> ]امیر جان الان خوب درکت میکنم چون منم ایمیل نساخته بودم
اگه اینترنت پرسرعت داری یه فیل شکن مشتی که بتونی بری کارای ایمیل رو بکنی جور کنی
اگه مثل من اینترنتت نفتیه به یکی بسپر..
بعد فقط ایمیل رو تایید کنی سایتت ثبت شده دیگه کاره خاصی نداره.
به طرف ایمیل بده ..اسم فامیل،نام پدر،شماره شناسنامه،کدملی آدرس و تلفن رو بده بعد روزی 1-2 بار ایمیل بده یاد آور کن ! نکردیم نکردی !
سر 7 روز واسه من باز شد.
تمام فیلم هاتم با آهنگاتم پاک کن چه مجاز چه غیر مجاز(عکس هم اگه داری مخفی کن فعلا").Blush
سلام
اینترنتم نفتیه ولی یکاریش می کنم
اول اینکه من ایمیلشو ندارم دوم فک نکنم لازم باشه دوباره مشخصات بدم چون ثبت کردم
فیلم فقط دوبله فرار از زندان و 2 تا دیگه
موسیقی فقط یک خبر از شجریان
عکس فقط یک بسته والپیپر از منظره
این هم فک نکنم لازم باشه پاک کنم
خب الان فقط باید ایمیل فعال سازی رو باز کنم و هر روز یادآوری؟
همین؟
تمام؟
سپاس
Heart
سلام
من الان ایمیل رو ساختم زدم ارسال دوباره ایمیل فعال سازی 3 تا لینک بود اولی لینک سایتم دومی لینک برای تکمیل ثبت سایت سومی لغو ثبت سایت
دومی رو باز می کنم این ارور رو میده:
An error has occurred! Try again or contact support center in case of problem persists.
چیکار کنم؟
دوباره زدم ارسال دوباره ایمیل فعال سازی باز همون لینک رو داد و باز هم ارور
حالا باید چیکار کنم؟
سپاس
Heart
صفحه‌ها: 1 2