مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من ادیتور پیشرفته ای که خودتون طراحی کرده بودید را نصب کردم واقعا عالی بود مرسی

فقط یه مشکلی داشت اونم شکلکهاش هست تو ادیتور فعلی من 30 تا شکلک گذاشتم و 20 تا شکلکو نشون میده بقیشم یه دکمه داره که میزنه( شکلکهای بیشتر)

تو این ادیتور میتونید این امکانو بزارید؟؟

چرا این ادیتور را تو اینجا نصب نمیکنید؟؟؟؟؟
درود
ادیتور هایی که نیاز به فعال کردن HTML دارند ممکن است عواقب داشته باشند.
HTML علاوه بر ریسک امنیتی، ممکن است بعد ها نیز مشکلاتی داشته باشد. این نکات بارها مطرح شده است.
با این حال به نظر می رسد منفعت آن بیش از ضرر آن باشد Idea
سلام
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید در مورد مشکلاتش پس چرا فرومهای vb بود اگه اشتباه نکنم همه دارن؟
دوست گرامی،
انجمن های VB درسته ادیتورشون شبیه این ادیتور است اما پست را به صورت BBCODE می فرستند نه HTML !
BBCODE همانطور که از اسمش پیداست به معنی Bulletin Board Code هست که اگر بخوام به طور عامیانه توضیح دهم یعنی کد ارسال پست مخصوص انجمن ها!
واین ادیتور VB برای MyBB تقریبا میشه گفت شبیه اونه ولی سیستمش با اون به کلی تفاوت داره.
مثلا ممکنه نسخه های بعدی MyBB دارای ادیتور پیشرفته باشد و شما قبلا از این ادیتور استفاده کرده اید در این صورت شما باید HTML انجمنتان را فعال نگه دارید (بعد از تبدیل) چون اگه فعال نباشه پست های قبلی به صورت کد نمایش داده می شوند.

کلا HTML برای انجمن نیست! برای وب سایت است! میتونید بسیاری از باگ های فعال کردن HTML را در انجمن مادر پیگیری کنید.
اگه امکانش هست بگید HTML کل انجمن چه جوری غیر فعال کنیم و به حالت اول بر گردونیم !!!