مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل گزینه ها در کنترل پنل ادمین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان تمامی گزینه های کنترل پنل ادمین من از کار افتاده اند!

یعنی مثلا وقتی می خوام پوسته ها رو ویرایش کنم، گزینه ها رو که میزنم باید باز بشه، اما هیچ اتفاقی نمیوفته، به همین خاطر نه میتونم پوسته رو تغییر بدم، نه کار دیگه!
لطفا یکی راهنمایی کنه باید چیکار کنم
خب باز هم تکرار میکنم به پلاگین هایی که آخر سر نصب کردید و همچنین آخرین تغییرات و تنظیمات توجه کنید.

یکی از عامل های این مشکل رو میشه به هاستینگ مرتبط کرد که کرش داخلی میکنه.اگر تا امروز برطرف نشد هم تیکت بدید هم اینجا اعلام کنید.
پلاگین خیلی وقته نصب نکردم، شاید حدود 6 ماهی باشه، به هاست هم گفتم میگن مشکلی از طرف هاست نیست، به نظر هم نمیاد مشکل از هاست باشه.
هیچ جوری نمیشه با این وضعیت پوسته رو عوض کرد؟
درود

پوسته ی پنل ادمین را عوض کنید .
اگر که کلا مشکل داری با تنظیم کردن دیگه نمیشه.اگر بزرگان صلاح میدونن پوشه ادمین رو دوباره آپلود کنید اگر نه که نکنید.
والا نمیدونم، با تعویض پوسته کنترل پنل ادمین هم نشد!

وقتی روی گزینه ها میرم پایین سمت چپ مرورگر میزنه جاوا اسکریپت، اما با کلیک کردن روی اون ها هیچ اتفاقی نمیوفته!

اگر نشه کاری کرد، میشه دوباره انجمن رو از اول نصب کرد که همه فایل های هاست عوض بشه و فقط دیتابیس بمونه که پست ها و کاربران انجمن بمونن؟

لطفا اگه امکانش هست یکی از مدیران عزیز راهنمایی کنه، چون تو تاپیک ارتقاء هم عرض کردم که مشکل دارم با ارتقاء و دوستان گفتن بکاپ رو ریستور کنید تا راهنمایی کنن.
امکانش رو شک دارم اما برای اطمینان بهتره یکی از کسایی که وارد هست به این مسائل و مای بی بی انجام بده تا مشکل خاص دیگه ای پیش نیاد.
اما معمولا یه سری ها مشکل دار میشن اونم به خاطر پلاگین ها هستش.
با مدیران در ارتباط باشید.