مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پیدا نشدن پیوست های بدون صاحب در کنترل پنل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

دوستان من متوجه شدم که در قسمت کنترل پنل مدیریت انجمن من در قسمت پیوست ها ، باز زدن پیوست های بدون صاحب چیزی پیدا نمیشه و عملا حجم هاست من بی دلیل داره میرزه بالا چون بعضی پست ها که توش پیوست ارسال شده حذف میشه و فایل های پیوست شده باقی می مونه . تو هاست هم چک کردم دقیقا درست بود این موضوع . از چی میتونه باشه و چاره چیست ؟
حذف میشهHuh
مگه میشه الکی الکی حذف بشه؟

بعدش باید بگم که فایل پیوست به اشخاص لینک میشه نه پست که بگی بدون صاحب.
اگر توی هاستت هست برو توی پنلت بگرد دنبالش جزو با صاحاباشBig Grin
منظورم از اينكه حذف ميشه اينه كه ممكنه پست تكراري باشه يا به هر دليلي خودمون حذفش كنيم يا خود كاربر حذف كنه و با اين كار بايد فايل هاي پيوست شده كه تو اين پست استفاده شده هم خود به خود حذف بشه و نمونه اما اين كار انجام نميشه !

بايد طوري باشه كه پيوست هايي كه تو هيچ ارسالي استفاده نميشه خود به خود حذف بشه و تو هاست نمونه . حالا اگه بشه از طريق پيدا كردن پيوست هاي بدون صاحب و يا ايجاد وظيفه جديد تو كنترل پنل مدير . كسي هست در اين رابطه كمك كنه ؟
(۱۳۹۲/۱۰/۲۶، ۱۲:۳۵:۳۵ عصر)salondaran نوشته است: [ -> ]منظورم از اینكه حذف میشه اینه كه ممكنه پست تكراری باشه یا به هر دلیلی خودمون حذفش كنیم یا خود كاربر حذف كنه و با این كار باید فایل های پیوست شده كه تو این پست استفاده شده هم خود به خود حذف بشه و نمونه اما این كار انجام نمیشه !

باید طوری باشه كه پیوست هایی كه تو هیچ ارسالی استفاده نمیشه خود به خود حذف بشه و تو هاست نمونه . حالا اگه بشه از طریق پیدا كردن پیوست های بدون صاحب و یا ایجاد وظیفه جدید تو كنترل پنل مدیر . كسی هست در این رابطه كمك كنه ؟

شما احتمالا پلاگین بازگردانی مطالب حذف شده را نصب ندارید ؟

و نکته دوم اینکه از هاست هم حذف میشود ولی ممکن هست یک روز بعد حجم هاست کمتر نشان داده شود

و نکته دیگر اینکه بالا رفتن بیخودی حجم هاست میتواند از بالا رفتن حجم پوشه ایمیل ها و فایل temp و log ها باشه که اینها روی هم تا چند گیگ هم دیدم شده
ممنون كه جواب داديد

من دنبال بازگرداني مطالب حذف شده نيستم منظورم اينه كه اگه مطلبي حذف ميشه پيوست هاش هم حذف بشه . و يا در مواردي كه يك مطلب ايجاد ميشه و پيوستي توش هست ولي كاربر از ارسال مطلب منصرف ميشه فايل پيوست شده تو هاست نمونه و حذف بشه .

قبلا هر وقت دكمه پيوست هاي بدون صاحب مي زدم يكي دوتا پيدا مي شد اما الان اين كار انجام نميشه .

از هاست هم حذف نميشه چون دقيقا زير نظر گرفتم و آزمايش كردم .
(۱۳۹۲/۱۰/۲۶، ۱۲:۵۰:۲۰ عصر)salondaran نوشته است: [ -> ]ممنون كه جواب دادید

من دنبال بازگردانی مطالب حذف شده نیستم منظورم اینه كه اگه مطلبی حذف میشه پیوست هاش هم حذف بشه . و یا در مواردی كه یك مطلب ایجاد میشه و پیوستی توش هست ولی كاربر از ارسال مطلب منصرف میشه فایل پیوست شده تو هاست نمونه و حذف بشه .

قبلا هر وقت دكمه پیوست های بدون صاحب می زدم یكی دوتا پیدا می شد اما الان این كار انجام نمیشه .

منظور شما را متوجه هستم

من گفتم اگه پلاگین بازگردانی مطالب حذف شده را دارید با حذف ارسال پیوست دار پیوستش حذف نمیشه

و اگر هم ندارید پس با پیوست های بدون صاحب اگه چیزی باشه پیدا میشه و با حذفش مقدار مصرفی هاست هم کم میشود
بله درسته من اين پلاگين دارم !
به اين فكر نكرده بودم .

من اينطور كه فرموديد عمل مي كنم و تست مي كنم ببينم به چه صورت ميشه . خيلي استاد هستيد ها فرهودي جان !