مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در دریافت بازی از سایت gamesection
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و درود
من مدتیه که از پلاگین بازی gamesection که توسط دوستان مای بی بی ایران ترجمه شده برای انجمنم استفاده می کنم و پیش از این حدود (2-3ماه پیش)،بازی های جدیدتری رو از سایت gamesection.org گرفتم.ولی اخیرا که برای ثبت نام به این سایت مراجعه کردم بعد از طی کردن مراحل ثبت نام ایمیل فعال سازی برای من ارسال نشد و این واقعا برای من جای تعجب داشت.با ایمیل های مختلفی عملیات ثبت نام رو انجام دادم ولی فایده ای نداشت و ایمیل فعالسازی برای من ارسال نمیشد.هر روز دارم ایمیلمو چک می کنم ولی این ایمیل برای من ارسال نمیشه.
باتوجه به اینکه اخیرا بخش مربوط به پارسی زبانان در gamesection.org بسته شده (که علتش مبهمه) گمان این میره که آیپی های ایرانی از خدمات این سایت محروم شده باشند.
از شما دوستان گل مای بی بی ایران تقاضای راهنمایی برای حل این مشکل رو دارم.ممنون!
پارس جان؛سپاس به چه درد من میخوره؟راه حل بهم ارائه بده!
درود.
من در حال تلاش برای باز کردن بخش فارسی زبانان و مدیریت اون بخش هستم در ضمن به هیچ عنوان آی پی ایران مسدود نشده است!
شما با Gmail امتحان کنید و همچنین Spam هارا نیز چک کنید.
من با چندین سرویس ایمیل از جمله «هات میل» و «یاهو» ثبت نام کردم و قسمت اسپم و جانک رو هم بارها چک کردم،حتی از هربه ی «سرچ میل» هم برای جستجو در ایمیل هام استفاده کردم ولی نتیجه ای دربر نداشت.لطفا بررسی کنید و منو تو همین تاپیک از نتیجه مطّلع کنید؛ممنون.