مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک کنین لطفا ...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه

من تو انجمن چنتا مشکل دارم.
به تازگی قالب سایت رو عوض کردم. یعنی خودم که نه یکی از دوستام و یه سری چیزا بهم ریخته. مثلا این عکس زیر رو نگاه کنین

[تصویر:  91002933345638145949.jpg]

چیکار کنم که 3 تا آواتاره تو پست بیت از بین بره و همه چی نظم پیدا کنه ؟
درود

متغیر آواتار چندیدن بار در پست بیت کلاسیک تکرار شده ...
احتمالا این کد {$post['useravatar']} 3 بار در قالب postbit classic تکرار شده
سلام.

چند تا سوال داشتم
www.arshav.ir
این سایته منه. اگه نگاه کنین تو صفحه ی اصلی index پایینه جعبه ی پیام یه کادری باز شده به نامه tag. وقتی پلاگینه simple tag clouds رو حذف میکنم tag های ارسال ها هم پاک میشن.چیکار کنم که این اتفاق نیافته ؟ یعنی کادره tag تو صفحه اصلی برداشته بشه ولی تو ارسال ها باشه.

من پلاگینه برترین ایجاد کننده موضوعات رو نصب کردم. ولی اشتباهه. مثلا من 410 ارسال دارم ولی زده 100 تا فقط.چرا ؟

چیجوری میتونم لوگوی سایت رو به وسط انتقال بدم ؟ الان گوشه سمته راسته. اگه بشه میخوام بیارمش وسط.

و آخرین سوال. چیجوری میتونم کناره قسمت هایی که نوشته شده : کنترل پنل کاربر و خروج یه قسمت دیگه درست کنم به نامه : سرمایه

ببخشید همه سوالامو یه جا پرسیدم. منتظره جوابتون هستم.
ممنونم
1. باید متغیرش رو از index حذف کنید . به قسمت زیر برید :

قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر‌> index page templates > ایندکس (index) رو باز کنید و متغیر پلاگنی tags رو حذف کنید !

2.شما پلاگین برترین ایجاد کننده موضوع رو نصب کردید نه پلاگین برترین ارسال کننده رو ! یعنی تنها کسانی که موضوع جدید ارسال کرده اند رو نشون میده !

3.به همون قسمت قالب های قالبتون برید > Header Templates > سپس header > کد هاشو اینجا قرار بدید تا ببینم کدهای هدر به چه صورت هست !

آخری رو هم متوجه نشدم ! Sad
نقل‌قول: قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر‌> index page templates > ایندکس (index) رو باز کنید و متغیر پلاگنی tags رو حذف کنید !

متغیر tags کدومه ؟!؟
نقل‌قول: آخری رو هم متوجه نشدم ! Sad

[تصویر:  untitled.jpg]

در تصویر بالا کناره کنترل پنل کاربری و خروج میخوام برای تمامه کاربران یه قسمت دیگم بزارم به نامه : سرمایه که هر کی روش کلیک میکنه به صفحه ی امتیاز ها بره.
من از پلاگین tags استفاده نمیکنم تا متغیرش رو بدونم ! شما اگه میخوای کد های index رو بزار ببینم کدوم متغیر tags هست ... اگه یکم دقت کنی باید متغیرش زیر متغیر تالار ها و اینا باشه ... و بالای فوتر ... یکم دقت کن و بگرد ... فکر کنم پیداش کنی Wink

منظورتون از امتیازات همون newpoints هست دیگه ... نه ؟

دقیق نمیدونم کد های کاربران کجا قرار داره ولی من طبق اکثریت قالب های رایج میگم ... به قسمت زیر برید :

قالب های قالب مورد نظر > Headet Templates > سپس header_welcomeblock_member و دنبال متغیر زیر بگردید : (فکر کنم تو همون یکی دو خط اول باشه Wink

کد:
{$admincplink}

حال کد زیر را کنارش اضافه کنید :
کد:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/newpoints.php">سرمایه</a>
خیلی ممنونم.
چرا تو پروفایله کاربران یادداشت های پروفایل نمیاد ؟ با اینکه پلاگینش رو هم غیر فعال و دوباره فعال کردم و هم حذف کردم و دوباره نصب کردم !
علتش چیه ؟
آیا پلاگینش متغییری نداره که دستی باید وارد کنید؟
به صفحه پلاگینی که دانلود کردید برید و کامل به طریقه ی نصبش دقت کنید.
از طرفی یک سری پلاگین ها توی پوسته ای کار نمیکنن.توی یه پوسته دیگه اینکارو انجام بدید اگر شد بدونید که مشکل از پوست هست.
صفحه‌ها: 1 2