مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بلوک کردن سایتم توسط آنتی ویروس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام..
امروز صبح که تو سایت بودم مشکلی نداشت..ولی الان که میزنم نه سایت بالا میاد نه انجمن..

اونم بخاظر آنتی ویروس نود7..یعنی پاک کنم درست میشه.ولی میخوام بدونم چرا اینطوریه ؟؟چی شد یهو که بلوک میکنه ؟؟؟Confused

اینم بگم که توی دیتابیس سایتم دیدم چند تا از جدول ها لاتینن اونارو تبدیل کردم..ی پلاگینم توی سایت اصلی اضافه کردم که مثلا زده بود اینکارو بکن ..کاربری ادمین رو تغییر بده.بعد که اومدم دیدم سایت بالا نمیاد..

فاو آیکونم برای گوگله نکنه از اونه ؟اخه وقتی ارور میده اسم فاوایکونم مینویسه..Confusedبهشون برنخورده که..Big Grin
[تصویر:  80930894158529189929.jpg]

این تغییراتی که گفته رو من دوتاشو انجام دادم و تیک سبز اومد کناارش.
با همون تبدیل به utf8

The web page is on the list of websites with potentially dangerous content.

اینم اروری که میده
درود

سایتتون برای بنده مشکلی نداشت ....

Heart
نود 32 بلاک کرده سایت شمارو!
یوزر پس نود 32 رو قرار داده بودید تو سایتتون؟!
ن اصلا
دانلودمنیجررو گذاشته بودم.فک کنم از اون بود.ک حذفش کردم
الان باید چیکار کنم تا دربیاد ازبلوکش
فقط صبر! یه جستجو تو گوگل بزنید

نقل‌قول: دکمهf5 رو بزنید از صفحه باز شده Web and email رو بزنید
سپسWeb access protection رو زده
بعد رویURL address management رو زده
توجه کنیدList active فعال باشد روی Add کلیک کرده و در آنجا بنویسید*.* ودر نهایت OK کرده و بدون محدودیت سایت مورد نظر رو باز کنید

http://www.tarfandestan.com/forum/thread137140.html
خب اینکارو کردم
الان اینطوری میرم تو سایت
بازدیدمو هراب میکنه
خب کاربرا و بازدیدکننده ها ک نمیدونن چطوری باید سایتو باز کنن.میبینن بستس باز نمیکننش.
انجمنتون مشکلی نداشت Sleepy
بهتره اول به هاستینگ خودتون تیکت بزنید و اعلام کنید که چنین مشکلی دارید و اصل قضیه رو جویا بشید.
این نکته رو هم بگم که بحث هایی که از نود32 میشه توی سایت.قرار دادن یوزر و پسورد آپدیتش و همچنین معمولا آپدیت آفلاین باعث چنین چیزی میشه.