مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پیغام خطای : شما محروم شده اید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
دیروز پیغام خطای session روی انجمن دیده میشد که با خالی کردن جدول session این مشکل برطرف شد.
امروز پیغام "متاسفیم. شما محروم شده‌اید، شما نمی‌توانید مطلبی را ارسال کنید، موضوع‌ها را بخوانید و یا به انجمن دسترسی پیدا کنید. در صورت هرگونه سؤال با مدیر تماس بگیرید." روی صفحه ظاهر شده و هرکار می کنم حذف نمیشه.
حتی انجمن رو خاموش کردم از طریق کنترل پنل ولی پیغام آن روی صفحه نمیاد و به جای آن این پیغام ظاهر میشه.
چه راهی پیشنهاد می کنید؟
مشکل از کجاست؟
پیشنهاد میدهیم آدرس انجمن را قرار دهید تا بتوانیم بررسی کنیمSmile
واقعا در عجبم که چرا امضاء من دیده نمیشه ExclamationExclamationExclamation
درود
اینجا همینطوره امضا بعضی وقتا حذف میشه!

مشکلی مشاهده نشد!

شات بزارید
ممنون دوست عزیز
ظاهرا مشکل خودبه خود رفع شده
اینم شات
[تصویر:  96633747913275523254.png]

تصورم بر این بود که شاید آی پی من مسدود شده و نمیتوانم وارد بشم.
براحتی در کنترل پنل مدیر بودم ولی نمی توانستم در صفحه اصلی سایت لاگین کنم چه با مدیر چه با یوزر کاربر معمولی. در هر صورت و با هر مرورگری و با هر سیستمی از یک آی پی همین مشل پابرجا بود
کش سیستم رو خالی کردم، کش انجمن رو خالی کردم، کش سرور رو خالی کردم و سایت بهم ریخت. بک آپ برگرداندم، پلاگین ها را غیرفعال کردم ولی بازهم مشکل پابرجا بود. تا الآن که دیدم ظاهرا درست شده
دیشب تصمیم داشتم انجمن رو ارتقاء بدم. گفتم شاید با این روش مشکل حل بشه.
آخه اگه بنا رو بر هک کردن هم بزارم، 2 تا انجمن متفاوت رو نمیشه یک مشکل ایجاد بشه. به همین دلیل مشکل رو بنا بر نسخه گذاشتم
ممنون که وقت گذاشتید
سلام دوستان عیدتان پیشاپیش مبارک
از دیروز این پیغام در انجمن میاد برای عضو و مهمان و مدیریت
متاسفیم. شما محروم شده‌اید، شما نمی‌توانید مطلبی را ارسال کنید، موضوعات را بخوانید و یا به انجمن دسترسی پیدا کنید. در صورت هرگونه سؤال با مدیر تماس بگیرید.
حلش کردم ممنونم