مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نصب پلاگین و خروجی گرفتن از پوسته
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

اگر من پلاگین هایی که لازم دارم رو نصب کنم و بعد از پوسته خروجی بگیرم پلاگین ها در فایل خروجی ذخیره شده اند؟

یعنی اگر بخوام پوسته (همان فایل خروجی) رو جای دیگری نصب کنم دوباره باید یک به یک پلاگین ها رو نصب و فعال کنم؟

Undecided
سلام
نقل‌قول: اگر من پلاگین هایی که لازم دارم رو نصب کنم و بعد از پوسته خروجی بگیرم پلاگین ها در فایل خروجی ذخیره شده اند؟

پلاگين ها خير ولي تغييراتي كه به وسيله آنها بر روي پوسته ايجاد شده بلي .
نقل‌قول: یعنی اگر بخوام پوسته (همان فایل خروجی) رو جای دیگری نصب کنم دوباره باید یک به یک پلاگین ها رو نصب و فعال کنم؟

بله / پوسته فقط نقش لباس را بازي مي كند.

باتشكر
نقل‌قول: پلاگین ها خیر ولی تغییراتی كه به وسیله آنها بر روی پوسته ایجاد شده بلی .

میشه فقط تغییراتی که در پوسته به وسیله آنها ایجاد شده رو پاک کنیم؟
نقل‌قول: میشه فقط تغییراتی که در پوسته به وسیله آنها ایجاد شده رو پاک کنیم؟

مي تونيد پوسته رو ويرايش كنيد و تغييراتي كه پلاگين ها بعد از نصب ايجاد مي كنن رو پاك كنيد .

البته اين تغييرات در حد يك متغيير بيشتر نيست .

باتشكر
نقل‌قول: می تونید پوسته رو ویرایش كنید و تغییراتی كه پلاگین ها بعد از نصب ایجاد می كنن رو پاك كنید .
چطور میشود فقط تغییراتی که در پوسته به وسیله آنها ایجاد شده رو پاک کنیم؟
دوست عزیز.به نظر من بهترین راه و بدون درد سر ترین راه اینه که پلاگین ها رو کاملا غیر فعال کنید بعد خروجی بگیرید.
(۱۳۹۲/۷/۲۰، ۱۱:۲۳:۴۲ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]دوست عزیز.به نظر من بهترین راه و بدون درد سر ترین راه اینه که پلاگین ها رو کاملا غیر فعال کنید بعد خروجی بگیرید.

یعنی اگر پلاگین رو غیر فعال کنیم تغییرات هم از بین میرود؟
نقل‌قول: دوست عزیز.به نظر من بهترین راه و بدون درد سر ترین راه اینه که پلاگین ها رو کاملا غیر فعال کنید بعد خروجی بگیرید.

آفرين بسيار هوشمندانه بود / يه سوال داشتم مثلا پلاگين تب بندي پروفايل پس از غير فعال شدن چگونه مي توان تاثير ايجاد شده بر روي كد هاي پروفايل را برطرف كرد !!!؟
نقل‌قول: یعنی اگر پلاگین رو غیر فعال کنیم تغییرات هم از بین میرود؟

بستگي به پلاگين دارد .

شما با كدام پلاگين مشكل داريد.

باتشكر
(۱۳۹۲/۷/۲۰، ۱۳:۳۲:۲۳ عصر)ch2012 نوشته است: [ -> ]بستگی به پلاگین دارد .

شما با كدام پلاگین مشكل دارید.

باتشكر

اسم پلاگین خاصی رو نیاوردم و تا کنون با پلاگینی مشکل نداشتم ، در کل میگم!!!