مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نسخه موبایل برای انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان من تو تک بی بی یه انجمن ساختم می خواستم بدونم که میشه یه نسخه موبایل از انجمنم داشته باشم؟
یه مشگلیم دارم اینه که ادیتور انجمنم پیشفرض مای بی بی و وقتی که باموبایل و با مرورگر اپرا مینی می خوای که یه موضوع جدید ثبت بکنی در حالی که هم عنوان موضوع و هم پیام موضوع رو وارد کردی وبعد از زدن ارسال موضوع، موضوع ثبت نمی شه و می نویسه "پیام رو وارد کنید" می خواستم بدونم مشگل از چیه؟
برای تک بی بی باید مدیران سایتش رو با خبر کنید که میخواید چنین چیزی رو و حتما در قبالش ازتون هزینه میگیرند.
در رابطه با مشکل دومتون باید بگم که نمیدونم.
خوب اگه بخوام از ادیتور ساده استف کنم باید چیکار کنم؟ یا یه ادیتوری مثل ادیتور ‏
anjoman.hsbteam.com
باشه باید چیکار کرد؟ ازتون ممنون میشم که پاسخ رو سریع بگید ...واجبه..
نقل‌قول: خوب اگه بخوام از ادیتور ساده استف کنم باید چیکار کنم؟ یا یه ادیتوری مثل ادیتور ‏
anjoman.hsbteam.com
باشه باید چیکار کرد؟ ازتون ممنون میشم که پاسخ رو سریع بگید ...واجبه..

دوست عزيز مثل اينكه متوجه نشدين !

اينجا پشتيباني تک بی بی نيست

باتشكر
داشم چه ربطی داره؟ من فقط خواستم که کسی اگه در مورد این چیزی می دونه کمک کنه..
خب بذار یه راهنماییت کنم.تو دسترسی به هاستت نداری که بخوای پلاگینی نصب کنی.برای همین دنبال پلاگین نگرد.
برای اون توی گوگل سرچ کن کد های ادیتور پیشرفته یا ادیتور ساده یا هرچی.وقتی کدش رو که گرفتی داخل کدهای انجمنت قرار بده که اونم فکر نمیکنم دسترسی داشته باشی.
برای راهنمایی بهتر دسترسیتو کامل برام پیغام خصوصی کن.
سلام کسی نمیدونه چجوری باید نسخه موبایل برای انجمن ساخته شده تو تک بی بی ساخت؟
به پشتیبانی تک بی بی مراجعه کنید.
آقا تو این پشتیبانیش که کسی پاسخ گو نیست درش رو گل ببندن بهتره راستی میشه انجمن رو به هاست دیگه ای انتقال داد با اینکه اعضا هم منتقل بشن بدون عضویت مجدد..ممنون میشم جواب بدید..
اگر دسترسی به هاست داشته باشید بله میشه .
صفحه‌ها: 1 2