مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نمایش ستاره ها در پست بیت اعضا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام .
بنده می خواهم ستاره های اعضا رد زیر نام کاربریشان د رپست بیت نمایش داده شود . مانند همین سایت .
لطفا راهنمایی کنید چون ستاره ها فقط در منوی کاربری اعضا نمایش داده می شوند .
اگر منظورتون در ارسال ها هستش باید شما تاپیک هاوتون عمودی کنید!
(۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۷:۳۲:۰۱ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]اگر منظورتون در ارسال ها هستش باید شما تاپیک هاوتون عمودی کنید!

پس تاپیک های مای بی بی ایران که عمودی نیست . چگونه ستاره ها نمایش داده می شود ؟
برای ایجاد ستاره طبق گروه های کاربری :
به کنترل پنل ادمین بروید . کاربران و گروه ها , و بعد گروه ها ، گروه مورد نظر رو انتخاب کنید .
بعد در قسمت ستاره های کاربر ، آدرس عکس ستاره ی خود را که قبلا در پوشه ی image آپلود کرده اید رو وارد کنید .
در این صورت تعداد ستاره های کاربر با افزایش تعداد پست تغییر می کند و در پسن بیت نمایش داده می شود .
درود
در پست بیت به این مجموعه نگاه کنید:
کد:
                            <span class="smalltext">
                                {$post['usertitle']}<br />
                                {$post['userstars']}
                                {$post['groupimage']}
                            </span>

متغییر
کد:
{$post['userstars']}
برای ستاره هاست، هر کجا که دوست دارید نمایش داده شود منتقل کنید.
من همین کد ها را دیدم . اولا که کد {$post['userstars']} در آنها وجود دارد ولی باز هم نمایش داده نمی شود .

توجه داشته باشید که در پروفایل نمایش داده می شود مثلا 3 ستاره ولی در زیر نام کاربریشان در مطالبی که ارسال می کنند نمایش داده نمی شود .

فکر کنم باید کدی که د رپروفایل هست را پیدا کنیم و در قسمتی که مطلب را ارسال می کنند زیر نام کاربری قرار دهم ولی

1- آن کد چیست ؟ آیا {$post['userstars']} است ؟
2- اون قسمتی که توی ارسال مطلب است کجای قالب است و زیر کدام کد ها ؟
درود
وقتی مدیر ها ستاره دارند مشکل از کد نیست. از تنظیمات گروه است.
درست متوجه نشدید . منظور من مدیران نیستند بله اعضای معمولی هستند . ستاره های مدیران نمایش داده می شود
من در گروه اعضای معمولی در فیلد ستاره ها هیچ عددی وارد نکرده ام تا بر اساس فعالیتشان ستاره ها افزوده شود و این عمل در پروفایل کاربری بدون مشکل است و ستاره ها نمایش اده می شوند ولی در ارسال مطلب نمایش داده نمی شود . می خواهم مثل سایت شما باید که الان زیر نام کاربری ن 2 ستاره نمایش داده شده است و با فعالین من زیاد تر هم می شود . تنظیمات آن را هم انجام داده ام .
به تصویر نگاه کنید . من باید چه کار کنم ؟
ستاره ها د رپروفایل درست عمل می کنند
[attachment=1163]

ولی در قسمت ارسال مطلب یا همان پست بیت درست نیستند .
[attachment=1164]

متوجه شدید
عناوین کاربری نیز نمایش داده نمی شود .

لطفا راهنمایی کنید که چگونه باید عناوین کاربری را فعال نمود . البته بنده در پنل مدیریت این عناوین را به همراه ستاره هایش درست کرده ام ولی در هیچ کجا نمایش داده نمی شود .
درود
در رابطه با تنظیمات دقیق این ترفیع ها اطلاعات زیادی ندارم.
اما اگر این تنظیمات درست باشد. یک بار پلاگین
http://community.mybbiran.com/thread-642.html
را غیر فعال کنید و بررسی کنید.
در غیر این صورت چاره مشکل را باید در تنظیمات جستجو کنید.
ترفیع های گروه ها نیز کار نمی کند .
لطفا خودتان امتحان کنید ببینید می توانید گروه های اعضا را مثلا با 20 ارسال را خود به خود به گروه اعضای فعال منتقل کنید ؟

من یک گروه اعضای فعال ساختم و یک ترفیع هم برای اعضای با بیش از 20 ارسال درست کردم و گفتم آنها را به گروه اعضای فعال منتقل کن . ولی نکرد . آیا مشکلی دارد ؟

لطفا مدیران اول خودشان امتحان کنند و بعد جواب بدهند .
متشکرم
صفحه‌ها: 1 2