مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل شیلتر شدن لحظه ای (لطفا کمک کنید)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

شاید اول عنوان موضوع رو خوندید فکر کنید سوالم بی ربط باشه ولی فکر کنم فقط اینجا می تونم مشکلم رو حل کنم.

ببینید 3 ماهی میشه که انجمن من در طول هفته یک یا در روز این مشکل براش پیش میاد

به این صورت که انجمن مثلا هر 2 دقیقه 5 ثانیه کاملا شیلتر میشه یا بیشتر مواقع یک بخشی ازش شیلتر میشه که بیشتر توی قسمت تبلیقات و تابلو اعلانات این اتفاق میافته که دوباره درست میشه ولی بعد از چند دقیقه دوباره تکرار میشه

وقتی که این حالت پیش میاد اگه برم تو قسمت قابها و مثلا قالب ایندکس رو باز کنم میبینم رو کدهای اون قسمت خط کشیده شده

در پایان چند تا تصویر هم گذاشتم تا دقیقا متوجه بشید

اول فکر کردم مشکل از سیستم من یا کش مرورگ و... هستش اما چند تا از کاربران هم این مورد رو گذارش کردن
یک ماهی بود که مشکل نداشتم اما از دیروز دوباره شروع شده و خیلی بدتر از قبل شده

با هاست تماس گرفتم گفتند به ما مربوط نمیشه و باید با سامانه ی شیلترینگ تماس بگیرید با اونها هم تماس گرفتم گفتم اگه میخواین شیلتر کنین یک دفعه خلاص کنید زجر کش نکنید آنها هم گفتند سایت شما هیچ مشکلی از بابت شیلترینگ نداره
دیگه موندم چیکار کنم من فکر میکنم بخاطر هاست باشه اگه بفهمم از هاست هستش شخصا اون شرکت شون رو رو سرشون خراب میکنم Angry

خلاصه ترس شیلتر شدن نمیزاره آسایش داشته باشمSad

در حالت عادی

[تصویر:  07180044687747009164.png]

وقتی گه اتفاق میافته

[تصویر:  70564830890488247171.png]

تغییر کدها بعد از وقوع حادسهBig Grin

[تصویر:  61037106536059976462.png]
اکثر سایت ها اینجوری میشه.مشکلی هست ک موقتیس!همین مای بی بی ایران بعضی وقتا کل ایندکس شیلتر میشه بعد درست میشه.مسئله ی خاصی نیستSmile
سلام

نگاه كنيد مسدود سازي يك سايت فرايند خاص خودش رو داره .

اول به شما يك پيام داده ميشه و درخواست پاكسازي لينك هاي مجرمانه داده ميشه و بعد اون لينك ها فيلتر ميشن و اگر تعداد اين لينك ها زياد باشه به كلي سايت شما مسدود ميشه .

توجه داشته باشيد سايت خودتون رو حتما داخل سامانه مربوطه ثبت كنيد و شديدا قوانين رو پيروي كنيد / هر چي باشه سايت شما در مورد موسيقي هست !!!

باتشكر
سایت تو سامانه ثبت هستش لینک یا محتوای شیلتری هم نیست الان شما نگاه کنید تو اعلانات من مگه چی هستش که مجرمانه باشه من حواسم خیلی جمع هستش یک دونه آهنگ غیر مجاز نیست تو سایتم

خود سامانه هم گفت سایتتون مشکل نداره سایت من وقتی اینجوری میشه دو 3 روز همین حالته فقطم صفحه ی اصلی نیست حتی صفحهی پیام های خصوصی هم اینطوری میشه هیچ پیامی هم از ساماندهی دریافت نکردم تا الان

دیگه نمیدونم قضیه چیه کلافم کرده ممکنه بخاطر هاست اشتراکی باشه؟
خیر عرض کردم ک برای بیشتر کاربران همینطوری هست.

مشکلی بومی سازی هست.Smileچیز خاصی نیست.چند هفته دیگ درست میشه
این مورد برای سایتهای موزیک یه چیز طبیعی هست و به مراتب خیلی بیشتر از انجمنهای تفریحی هست.
آقا رضا پس از خوده شیلترینگ این کارو میکنن؟

پس درواقع یک جور هشدار هستش باز خوبه فعالیتمون مجاز هستش وای به حال روزی که خطا کنیم

بچه ها حلالمون کنیدConfused

با همه ی این توضیحات من فکر نمیکنم موضوع اینا باشه سایر دوستانی هم که تجربه دارن نظرشون رو بگن

آخه یادم رفت بگم این مشکل شاید از 100 کاربر ما برای 5 نفر پیش بیادExclamation
با درود
یادش که بخیر نباشه اما یه زمانی بود که من دستگاه ویدیو رفتم یواشکی خریدم . و نصابش ( Big Grin ) ساعت دوازده شب دستگاه رو آورد یواشکی نصب کرد که چی چون قاچاقه کسی نفهمه و شلاق داره و این حرفا . الان پشت ویترین مغازه ها مثل نقل و نبات ریختن کسی اصلا یادش هم نمیاد که واسه یدونه از اینا چه آبروهایی ریخته شد و چه شلاق ها که خورده نشد فقط و فقط بخاطر کوته بینی و بی خردی ........
راستی اینم یادم اومد منو بخاطر داشتن سی دی شهرام ناظری ( البته به گفته مامور کلانتری داشتن سی دی جرم است ) در ماشین و داشتن سی دی چنجر به توقیف دستگاه و ضبط سی دی ها و جریمه بابت هر سی دی به مبلغ 50000 تومان شدم و تعهد دادم که سی دی نداشته باشم در ماشین ( نوار ایراد نداره ) این خاطره مال سال 1380 است توی کلانتری خیابان پاسداران تهران .Big Grin
الانم همین گیر و گورها پیشرفته تر شده اومده تو اینترنت .
جالب نیست ؟ مملکت گل و بلبل به این میگن Big Grin
دوست عزیز ,

اینترنت وضعیت خوبی نداره , مثلا همین چند وقت پیش یوتو/یو.ب برای بنده بدون مشکل باز میشد اما الان باز نمیشه ( با پورت https ) .

این مشکل احتمالا تا 1 ماه دیگه حل میشه Blush

راستی یک احتمال دیگه هم میشه داد , این که مشکل از قالبتون باشه , آیا با قالب دیگه ای هم امتحان کردید ؟
بله ؟ آن زمان که قالب دیفالت داشتم هم اینگونه بود.

از امروز مشکل بر طرف شدهSmile

ممنون از همگی
صفحه‌ها: 1 2