مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قالب بندی پست بیت های افقی (کمکم کنید)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان عزیز . خسته نباشید . پست بیت های کلاسیک (افقی) وقتی قالب بندی میشن ارتفاع پست رو زیاد می کنند و این خوشایند نیست . حجم انجمن بیخود زیاد میشه .

من پست بیت هامو به حالت جدید یا همون افقی در آوردم . و حالا میخوام قالب بندیش کنم ولی هرچی گشتم قالب بندی برای پست بیت افقی نبود و همه برای پست بیت های عمومی بودند . لطفا راهنمایی کنید ویا اگه اموزشی هست لینکشو برام بذارید لطفا . با تشکر از همتون

لطفا نگید سرچ کن فلان جا هست و ... وگرنا 30 درصد اخطار میگیرید Angry ای وای شرمنده . من که مدیر اینجا نیستم Big Grin ببخشید اشتباه چاپی بود Sleepy
درود فعلا آموزش جامعی نیست ازهرکدام ازآموزش های زیباسازی کلاسیک خوشتان آمد اینجا قرار دهید تاتبدیل به افقی نمایم
درود من هم همین مشکل رو دارم لطفا یکی یه پست بیت افقی زیبا طراحی کنه بزاره برای بقیه صواب داره به خداHeart
اون تایپیکی که میخواید ازش پست بیتتون رو افقی کنید بگید یا توی همون تایپیک بیان کنید اگر امکانش باشه براتون اموزشش رو میذارن.
[تصویر:  54936325935738931452.jpg]

این پست بیت هم خیلی قشنگه فقط یکم بهینه شدن میخواد .

اینم ادرس آموزش (البته مال انجمن بیگانه ست Big Grin)

http://my-bb.ir/Thread-%D9%BE%D8%B3%D8%A...A8%D8%A7-1
فقط یک مشکل داره لقب کاربر رو نمی نویسه . اقا من تو هر انجمی سوال بپرسم اول میپرسن ادرس انجمنت چیه . بعد که درس دادیم میگن .از فارسی سازی مای بی بی ایران استاده می کنی ما پشتیبانیت نمی کنیم .
این پست بیت که دوستمونم گفتن خیلی قشنگه و خودم در حال استفاده از اونم ولی ببینید برا پست هایی که نوشته کم داره بی خودی چقدر فضا رو زیاد می کنه . میخوام افقط باشه که جلو این فضا گرفته بشه و
[تصویر:  35817394101668322900.jpg]

ببینید وقتی افقی باشه به چه شکلی در میاد Confused

[تصویر:  87148704185491776530.jpg]

عکس یه قالب میخواد . نوشته جلوش قشنگ نشده کلا خیلی مشکل داره . اقا ممنون میشم کمکمون کنید . Tongue
برای اون سوالاتتون هم تواینجا حتی قرار دادن لینک انجمن فعالیت کننده درزمینهmybb (به جزدوستان mybbiran)خلافه.
شما می خواهید از محصولات دیگران پشتیبانی کنیم.HuhAngry
چرا موضوع پاک شده ؟

ولی خدایی خیلی شلوغ بود

بهتره ساده باشه Blush

اقا من اگه یه پست افقی با فتو شاب طراحی کنم شما زحمت کد نویسیشو می کشید ؟Huh
اگه بشه پیادش کردچرا که نه البته کار نشد نداره ولی ممکنه سواد بنده اونقد نباشه.
(۱۳۹۲/۶/۹، ۱۹:۵۷:۲۶ عصر)kamran0080 نوشته است: [ -> ]چرا موضوع پاک شده ؟

ولی خدایی خیلی شلوغ بود

بهتره ساده باشه Blush

اقا من اگه یه پست افقی با فتو شاب طراحی کنم شما زحمت کد نویسیشو می کشید ؟Huh

داداش یه چیز طراحی کن زیاد شلوغ نباشه ارزفاعشم زیاد نباشه یه چیز جمع و جور
ممنون از همگیHeart
صفحه‌ها: 1 2 3