مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در بخش ثبت نام؟؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام چند وقتیه هست که وقتی بخش ثبت نام کاربران رو تست می کنم با ایت مشکل روبرو میشم. نام کاربری رو که در بخش ثبت نام وارد میکنم. زیرش مینویسه "در حال بررسی در دسترس بودن نام کاربری ..." و این فرآیند اصلا پایان نداره! و همینطور سرچ میکنه!!
مشکل از کجا میتونه باشه؟؟

داخل فیلد نام کاربری در همین بخش اگه اینتر بزنی این ارور نمایش داده میشه:
Fatal error: Call to undefined function strictUsername::validteUsername() in /home3/....../public_html/forum/inc/class_plugins.php on line 101
درپنل مدیر کل اروری نیست؟
تمامی پلاگین ها را غیرفعال ودوباره تست کنید برای غیر فعال کردن منطقی تمامی پلاگین ها با از دست ندادن تنظیمات
به پیکربدی->تنظیمات->General Configuration->رفته وگزبنهDisable All Plugins را روی بلی قرار دهید.
برای دوباره فعال کردن به پیکربدی->تنظیمات->General Configuration->رفته وگزبنهDisable All Plugins را روی خیر قرار دهید.
از پلاگین نمایش نام کاربری استفاده میکنید.غیر فعال کنید مشکل حل میشه.ممکنه از پلاگین استایل نام کاربری هم باشه
نقل‌قول: درپنل مدیر کل اروری نیست؟
تمامی پلاگین ها را غیرفعال ودوباره تست کنید برای غیر فعال کردن منطقی تمامی پلاگین ها با از دست ندادن تنظیمات
به پیکربدی->تنظیمات->General Configuration->رفته وگزبنهDisable All Plugins را روی بلی قرار دهید.
این کار رو انجام دادم مشکل حل نشد!
در مدیریت هم خطایی وجود نداره
ممکنه از قالب هم باشه.
تنها چیزی که اضافه کردم چند فیلد اجباری برای ثبت نام است. الان همه پلاگین ها غیر فعال هستند ولی مشکل حل نشده!

نقل‌قول: ممکنه از قالب هم باشه.
قبلا این مشل وجود نداشت! قالب هم همون قالب قبلیه!

فایل ها و کدهای مربوط به بخش ثبت نام کجا قرار داره؟؟ تا این فایل ها و کدها رو دوباره آپلود کنم شاید مشکل حل بشه.
اخیرا ارتقا انجام ندادید؟
نقل‌قول: اخیرا ارتقا انجام ندادید؟
خیر انجمن به تازگی با نسخه جدید راه اندازی شده!
تنها کاری که انجام داده ام تغییر در نمایش مشخصات کاربر به صورت ستونی است که اونم با آموزش های همین انجمن مرحله به مرحله انجلم دادم!
(۱۳۹۱/۶/۳۰، ۱۹:۰۲:۳۵ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۶/۳۰، ۱۸:۰۶:۳۷ عصر)bo0mb نوشته است: [ -> ]Fatal error: Call to undefined function strictUsername::validteUsername() in /home/titalnet/domains/titalnet.com/public_html/inc/class_plugins.php on line 101

کمک کنید

کسی نیست جواب بده ؟

مشکل مربوط به یکی از پلاگین‌هایی است که نصب کرده‌اید و در بخش ثبت نام کاربر تاثیر گذار است.
مانند پلاگین نام‌های کاربری غیرمجاز.
http://community.mybbiran.com/showthread...&pid=96499
بله درسته من پلاگین نام کاربری غیر مجاز رو نصب کردم. ولی الان غیر فعاله و بازم مشکل وجود داره! چیکار کنم؟؟؟ کلا چطور کدها و... که این پلاگین وارد قالب کرده رو از بین ببرم که مشکل حل بشه؟؟

آقا واقعا تشکر دمت گرم....
مشکل حل شد پلاگین رو کلا حذف کردم....
بجای این پلاگین پلاگین دیگری وجود داره که همین کار رو انجام بده؟؟
صفحه‌ها: 1 2