مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تصاویر GIF به PNG
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
عرض سلام خدمت کاربران محترم
می خواستم بدونم چطور میشه به جای تصاویر GIF از PNG استفاده کرد
مثلا من الان می خوام فرمت تصاویر :
انجمن دارای ارسال‌(های) تازه می‌باشد
انجمن دارای ارسال‌(های) تازه نمی‌باشد
انجمن بسته شده است
رو به PNG تبدیل کنم ! باید از چه مسیری برم

با تشکر
شما میتوانید در گوگل بزنید
convert gif to png

در ضمن میتوانید از نرم افزارهای تبدیل فرمت استفاده کنید.باز تو گوگل سرچ بزنید

همچنین تصویر مورد نظر رابا فتوشاپ باز کرده وبا فرمت مورد نظر سیو کنید
راحت ترین راه= با paint (نقاشی) باز کرده و با فرمت png ذخیره کنید.
ایشون نرم افزار نمیخوام مسیر و ادرس عکس رو میخوان.شما از فایر فاکس یا کروم استفاده کنید روی عکس کلیک راست کنید کپی لینک ادرس رو بزنید و در یک تب دیگه باز کنید با توجه به ادرس مسیر عکس توی هاستتون مشخص میشه.همچنین برای تغییر در ادرس فرمت میتونید از پوسته ها/پوسته مورد نظر/global.css
پیش برید و با کنترل اف زدن و سرج کردن اسم عکس میتونید فرمت gif عکس مورد نظر رو به png تغییر بدید.
بسیار ممنون از جواب شما دوستان گرامی
و ممنون از دوست عزیز reza.t.gh که منظور من رو فهمیدن
البته شاید من بد بیان کردم

با تشکر
یا علی مدد

عذر خواهی میکنم 2 پست پشت هم ارسال میکنم
میشه بگید کدوم سربرگ ؟
داخل پوسته مورد نظر رفتم و فایل global.css باز کردم ، کلی تیتر داشت
من می خوام فرمت آیکون کنار انجمن ها رو به PNG تبدیل کنم ، باید کدوم گذینه رو تو global.css پیدا کنم ؟
ممنون
یا علی
برای هر جا بستگی به خودش داره !

مثلا اونی که شما میخای مسیرش اینجاست :

گروه قالب‌ها » قالب مورد نظر » Forum Bit Templates »

forumbit_depth2_cat

وباید gif رو تبدیل کنید به png
برای تغییر فرمت در هاست هم کافیه نام فایل عکس رو ادیت کنید و انتهاش فرمت مد نظر رو قرار بدید.
مثال نام عکس شما test.jpg هست ، از طریق ویرایش نام می تونید به test.gif و یا test.png و... تغییر بدید.
این اقدام عکس رو از قالب حذف میکنه.چون توی قالب با فرمت گیف نوشته شده.وقتی تغییر بدی نمیشناسه و خرابش میکنه.شما باید اول توی قالب فرمت رو تغییر بدی بعد از توی هاست اینکارو انجام بدید.
سلام
طبق دستورالعمل شما جلو رفتم و در قالب مورد نظر فرمت gif رو png کردم
اما
در انتهای انجمن ارسال های جدید وجود دارد 2 بار تکرار شده و فرمت png رو نشون نمیده ، ولی تصویر gif میزارم نشون میده
با اینکه فرمت رو عوض کردم
اولا کپی رایت را اصلاح بفرمایید.
دوما
باید طبق فرمایش reza.t.ghعمل کنید. برای یافتن بهتر نام عکس را که در اینجا xx.gif است را درقسمت جسجو وجایگزینی جستجو با xx.png جا یگزین کنید. بعدا ازهاست عمل کنید.
صفحه‌ها: 1 2