مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اتصال انجمن به سایت خودم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به دوستان عزیز
من یک سایت دارم که برای ورود username و password رو می پرسه و بعد وارد سایت میشه.
می خواستم کاری کنم که همین username و password رو دیتابیس mybb بشینه و دوستانی که در سایت من ثبت نام کردن برای ورود به انجمن با همین وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور اول سایت وارد انجمن بشن

لطفا راهنمایی کنین چطوری میتونم این کارو کنم یا نام table که اطلاعات افراد در mybb ثبت میشه کدومه و راه حل چی هست.
ممنونم از شما
سلام

cms سايت شما چي هست ؟

با اين موضوع را داخل پشتيباني cms خود دنبال نماييد

باتشكر
با کمال تشکر از شما لطفا ، قسمت مربوطه رو به من بگید کجاست تا اونجا مطرح کنم
نقل‌قول: با کمال تشکر از شما لطفا ، قسمت مربوطه رو به من بگید کجاست تا اونجا مطرح کنم

منظور من اين بود كه اگر مثلا سيستم شما جوملا هست يا ورد پرس در انجمن هاي پشتيباني اين سيستم ها موضوع را مطرح نماييد زود تر به جواب مي رسيد .

براي اتصال سيستم هاي عام با ماي بي بي هم در خدمت شما هستيم / از طريق پيام خصوصي

باتشكر
دوست عزیز من با اطلاعات اندک خودم یک سایت روی php نوشتم از مدیریت محتوا استفاده نمی کنم

میخوام فقط دوستانی که تو سایت ثبت نام کردن روی انجمن mybb هم ثبت بشه و دوباره تو انجمن ثبت نام نکنن
دوست عزیز من با اطلاعات اندک خودم یک سایت روی php نوشتم از مدیریت محتوا استفاده نمی کنم

میخوام فقط دوستانی که تو سایت ثبت نام کردن روی انجمن mybb هم ثبت بشه و دوباره تو انجمن ثبت نام نکنن

خوب دوست عزيز پاسخ به اين سوال از تخصص ما خارج هست / شخصا اكثر سيستم ها را به ماي بي بي متصل مي كنم ولي چيزي كه شما نوشته ايد پس خودتان هم بايد ......

بهتر هست براي حل اين مشكل به انجمن هاي تخصصي در اين زمينه مراجعه نماييد .

باتشكر