مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل اسپمر ها + ریست کردن دیتابیس با ذخیره ی فهرست موضوعات
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود بر شما

انجمن رو به صورت آزمایشی راه اندازی کردم و به دلیل برخی مشکلات دیگه نتونستم بهش یر بزنم
پس از بازگشت دیدم نزدیک به 900 کاربر اسپم ثبت نام کردن و نزدیک به 1000 پست فرستادن!!
حجم دیتابیس هم تا 250 مگابایت بالا رفته بود

با توجه به اینکه من برای تنظیم فهرست انجمن ها و زیر انجمن ها خیلی زمان و انرژی گذاشتم و نمی تونم دوباره این کار رو انجام بدم،آیا راهی هست که بشه پست ها و کاربران رو حذف کرد و یا دیتابیس رو به روز اول ریست کرد و بشه فقط فهرست انجمن ها و زیرانجمن ها رو برگردوند؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

با سپاس

------------

دوستان
الان داشتم فایل دیتابیس رو بررسی کردم دیدم در تیبل forums همه ی انجمن ها و زیر انجمن ها وجود دارند
اگر از این تیبل فایل خروجی بگیرم،دوباره انجمن رو نصب کنم و این تیبل رو ایمپورت کنم مشکلی که پیش نمیاد؟
Confused
http://community.mybbiran.com/thread-13616.html

و .... کمی جستجو کنید
با درود و سپاس

و پوزش از سوء تفاهمی که بوجود اومده

مشکل اسپمر ها که حل شد
من نزدیک به 100 انحمن و زیر انجمن ایجاد کردم.الان اگر بخوام فروم رو نگه دارم نمیشه چون 250مگ حجم دیتابیس هست و باید پیش از ادامه ریست بشه

من فقط درخواست راهنمایی که چجور میشه دیتابیس نوشته ها و کاربران و... رو ریست کرد و فقط دسته بندی ها بمونه
و یا کلن فروم رو پاک کنم و دوباره نصب کنم ولی فهرست انجمن ها و زیر انجمن ها برگرده

در دیتابیس از تیبل forums خروجی گرفتم،روی لوکال فروم رو نصب کردم و پس از نصب در دیتابیس فایل رو ایمپورت کردم ولی فقط یک انجمن رو ایمپورت کرد در حالی که فایل کامل هست...

ممنون از راهنمایی تون

همچنین اگر تاپیک تکراری هست ادغامش کنین و لینک جدید رو برام بفرستین
سپاسگزارم