مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تصویر زمینه ی ثابت !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان ...

من یه تاپیک در این خصوص زدم که منظورم رو در حد مورد نیاز نرسوندم و چند وقتی از این موضوع میگذره ..

حالا اینطوری میگم که من میخوام توی انجمن تصویر زمینه ثابت باشه و هیچ تکراری نداشته باشه و انجمن ها روی اون به حرکت در بیان ...

منظورم رو در این سایت متوجه میشید :لینک مشاهده

-----

آدرس انجمن من اینه : مشاهده انجمن

اگر دقت کنید توی انجمن من الان تصویر زمینه تکرار شده و همینطور بعد از پُرحجم شدن و اضافه شدن انجمنها بیشتر تکرار میشه ...

مطمئنم یه کدی رو هم باید از داخل قالب ویرایش کنم و ممنون میشم راهنمایی کاملی کنید ...

با تشکر از وقتتون ...
میری به قسمت:
کنترل پنل ادمین--> قالب ها و پوسته ها --> قالب موردنظر--> Global.css --> و body رو انتخاب می کنی.

سپس در قسمت Background کد رو اینطور می نویسی

#000 url(images/sky/bg.png) no-repeat
حالا کد رنگ این نمونه که #000 هست چیه؟
ببین اگر موقعی بک گراند بار گزاری نشه شما یه رنگ میدین که وقتی بک گراند نتونست بار گزاری بشه اون رنگ بیاد به جای بک گراند و یا اینکه اگر از کد نوع دوم استفاده کنی که فقط تصویر یک بار تکرار میشه بقیه ی فضای پشت صفحه رو اون رنگ می پوشونه.

حال که تغییرات رو انجام دادی در پایین صفحه کلید "ذخیره" رو بزن
دوست عزیز با ویرایش اون کد ها چیزی درست نشد بلکه خراب تر شد ...

وقتی تکرار رو برمیدارم عکس ثابت میمونه امام زیر صفحه اضافه میشه و وقتی میای پایین تر تا جایی که عکس عرض داشته باشه نمایش داده میشه امام بقیه ش رنگ مشکی رو نشون میده ((همون 000#)) ... !
فکر کنم باید یه چیز دیگه به غیر از no-repeat قرار بدیم به جاش ...
-----
نمیشه یه کاری کرد که مثل همون سایت بک گراند انجمن ها کمرنگ یا به صورت محو باشه که هم تصویر پس زمینه مشخص باشه هم نوشته ها ؟

اینم حتما یه ویرایش میخواد ...

با تشکر ...
شما no-repeat بذارین و بعد از اون این بهش ها رو هم اضافه کنید :

width:100%;
height:100%;