مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با ویرایش سریع !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان ...

یه مشکل جدید دارم ... در زمانی که روی گزینه ویرایش سریع کلیک میکنم و کادر ویرایش میاد گزینه های ذخیره و لغو ویرایش نوشته هاش نمیاد و فقط کادرش هست ... به عکس زیر توجه کنید :

[تصویر:  c6874_12.jpg]

ممنون میشم اگه کمکم کنید ... مررررسی ...
آقا چرا هیچکس جواب مارو نمیده ؟؟ مگه اینجا پشتیبانی نیست ؟؟؟ سه تا تاپیک زدم اما تو هیچ کدوم جواب نگرفتم ... Confused

واقعا جالبه ... Dodgy
با سلام دوست من یا ممکنه که کدی رو تو قالب فرومتون تغییر دادید یا اینکه قالب فرومتون مشکل داره
شما یک قالب جدید نصب بکنید و اگر مشکلی داشت دوباره بهم اطلاع رسانی کنید
سلام دوست عزیز ... خیلی ممنون که پاسخ دادید ...

من سه تا قالب دارم و تو هر سه قالبم این دکمه های ویرایش سریع نوشته نداره .... تو هر سه تا شون همینجوریه .... Huh
نقل‌قول: سلام دوست عزیز ... خیلی ممنون که پاسخ دادید ...

من سه تا قالب دارم و تو هر سه قالبم این دکمه های ویرایش سریع نوشته نداره .... تو هر سه تا شون همینجوریه....

سلام خواهش می کنم
خب دوست من این قالب رو دانلود کن (فقط چون برا تک بی بی هست برو این دسترسی رو که میگم هدر خودتو بزن)
متغیر زیر:
کنترل پنل مدیریت ------- قالب ها و پوسته ها -------- پوسته ای که گفتم نصب کن --------- و اخرش لوگو رو هدر خودتو بذار
راستی اینم لینک دانلودش

http://uplod.ir/fg3jar7pj75g/takbb.zip.htm
فکر نکنم مشکل از قالب باشه ... چون دو تا قالب رو از همینجا گرفتم و کاربرای دیگه همچین مشکلی نداشتن ...

حتما جای دیگه باید برم تغییرش بدم ...

من از قالب فعلیم راضیم فقط اگه این مشکل حل شه ...

البته بگم این مشکل روی قالب micb هم بود ... Blush

جایی نیست برم اونجا و این کلید ها رو ویرایش کنم ؟؟؟
خب من نمی دونم راه دیگه ای ندارمConfused
مرررسی دوست گلم ... Blush

اگه دوستان میدونن چجوری باید درستش کنم ممنون میشم راهنماییم کنن ...
با درود
اگر این ایراد را فقط خودتان می بینید ایراد از مرورگرتان است . مرورگر خودتان را به آخرین نسخه ارتقاء دهید و حتما کش مرورگر را پاک کنید . Heart
کش رو پاک کنید.
CTRL+F5
صفحه‌ها: 1 2