مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کرش کردن پیاپی دیتابیس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.

دوستان من چند روزی است مشکلی برام پیش اومده اینجا شرح میدم انشالله با کمک شما مشکلم حل بشه.

چند روزه دیتابس سایت من کرش میکند بنده ریپیر هم میکنم ولی باز روز یعد وباره تکرار میشود .

حجم فعلی دیتابیس من 8.90 مگابایت هستش که بعد از بهینه سازی ظرف چند ساعت به بسشتر از 9 مگابایت میرسد و سرعت سایتم کم میشود که با بهینه سازی دوباره دیتابیس مشکل حل میشه و سرعت زیاد میشه در کل من در روز مجبورم بیش از 8 بار دیتابیس را بهینه سازی کنم و اگر این کار را نکنم سرعت کم میشود و در نهایت هم کرش میکند فکر نکنم بهنه سازی دیتابیس آن هم روزی 7 یا 8 بار طبیعی باشد.

دوستان مشکل از چیست و چگونه رفع کنم.

سپاس.Heart
دوستان کسی نمیدنه مشکل انجمن من چه جوری حل میشه باز کرش کرد و ریپیر کردم Sad
بچه ها الان دو ماه هستش که من باید 5 بار در روز دیتابیس را بهینه سازی کنم امروز اینترنتم قطع بود دیتا بیسم رو بهینه سازی نکردم کرش کرد سایتم بسته شده بود

یعنی هیچ کس نمیدونه مشکل از کجاست؟ اینجوری که نمیشهSad

چه بلایی افتاده به جون این mybb منHuh
به هاست اطلاع دهید.
اطلاع دادم هاست قبلبیم که اصلا هیچی حالیشون نبود

این هاست جدید هم این و گفته من که چیزی سر در نیاوردم شما متوجه میشید؟

نقل‌قول: با سلام خدمت شما

مشکل ایجاد شده مربوط به جدول جلسات بوده که در حال حاضر بدون مشکل است.

لطفا در صورت امکان ذخیره جلسات را از دیتابیس به فایل منتقل و در صورت بروز مجدد مشکل اطلاع دهید.

با تشکر
به هاست گفتم بیشتر توضیح بدید گفتند:

نقل‌قول: به صورت پیشفرض متغیرهای جلسه پی.اچ.پی در فایلهای موقتی ذخیره می‌شوند ولی برخی برنامه‌ها دارای تنظیماتی هستند که امکان ذخیره آنها در دیتابیس را فراهم می‌کند و از آنجایی که ممکن است مشکل تنها مربوط به متغیرهای جلسه و جدول آنها بوده و بطور مثال به دلیل وجود ایراد در برنامه یا در زمان حمله این مشکل ایجاد شود برای کسب اطمینان می‌بایست موقتا تنظیمات برای ذخیره جلسه در فایلها انجام شود که احتمالا قسمت خاصی از پنل مدیریت برنامه دارای چنین گزینه‌ای است.

من 2 ماه هستش درخواست راهنمایی کردم 126 نفر این صفحه رو تا حلا دیدن فقط یک پاسخExclamation

پشتیبانی اصل کارش اینجور موقع هاست دیگهHuh