مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد کدهای مربوط به آنلاین و آفلاین بودن ارسال کننده مطلب؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود
من احتمالا به اشتباه کدهایی که وضعیت ارسال کننده مطلب رو در postbit-classic نشون میده پاک کردم. اگر امکان داره این کدها رو معرفی کنید.

برای نمونه به عکس زیر توجه کنید
سپاس
[تصویر:  Untitled_9.png]
درود
در postbit
کد:
                        <td class="post_author">
                            <strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
                            <span class="smalltext">
                                {$post['usertitle']}<br />
                                {$post['userstars']}
                                {$post['groupimage']}
                            </span>
                        </td>
متغییر {$post['onlinestatus']}
من متغیر زیر رو که اضافه میکنم یک آواتار دیگه اضافه میشه به صفحه.

کد:
{$post['onlinestatus']}
درود
اگر از قالب MyBB Pro v2-RTL ویا از پلاگین و یا جاوای مخصوصش که قبلا اپلود کردید واستفاده میکردید اون هارو پاک کنید.
(۱۳۸۹/۱/۲۰، ۱۲:۱۵:۴۵ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]درود
اگر از قالب MyBB Pro v2-RTL ویا از پلاگین و یا جاوای مخصوصش که قبلا اپلود کردید واستفاده میکردید اون هارو پاک کنید.

از قالبش که استفاده نمیکنم ولی شاید از پلاگینش استفاده کرده باشم. اگر اسم پلاگین هاش رو بگید ممنون میشم.
درود
من تست کردم و مشکل رو پیدا کردم
وقتی پلاگین «کادر آواتار (3.0)» رو فعال میکنم، بجای قسمت آنلاین و آفلاین یک بار دیگه آوتار رو نشون میده.
اگه مشکل این پلاگین رو حل کنید ممنون میشم
درود
بعد از فعال کردن پلاگین متغییر نام برده را حذف کرده اید؟
توجه داشته باشید که این پلاگبن حالت آنلابن و آفلاین را حذف می کند و در عوض با رنگ کادر آواتار این موضوع مشخص می شود.
(۱۳۸۹/۱/۲۰، ۱۸:۰۴:۲۳ عصر)jetext نوشته است: [ -> ]درود
من تست کردم و مشکل رو پیدا کردم
وقتی پلاگین «کادر آواتار (3.0)» رو فعال میکنم، بجای قسمت آنلاین و آفلاین یک بار دیگه آوتار رو نشون میده.
اگه مشکل این پلاگین رو حل کنید ممنون میشم

یک بار پلاگین را غیر فعال و دوباره فعال کن
درود
چند بار فعال و غیر فعالش کردم ولی بی فایده بود. با فعال شدنش بجای متغیر آنلاین - آفلاین، یک بار دیگه آواتار رو نشون میده.
به ارسال شماره 7 دقت کردید؟