مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پاک شدن پیوست ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با درود
جدیدا پیوست هایی که در این انجمن قرار میدهم پاک میشوند ( 28 تیر 1392 ) . احتمال اینکه بصورت دستی پاک شوند را نمیدهم و امیدوارم ایراد از سیستم باشد . به هر حال دوستانی که از راه کارهای من استفاده میکنند با اطلاع باشند که من یکی دوبار هم دوباره پیوست هارا آپلود کرده ام ولی دوباره پاک میشوند . قابل توجه مدیران و دست اندر کارن انجمن پشتیبانی . Heart
دست های پشت پردهUndecided
بله پلاگین هایی که پیوست کرده بودم پاک شدن.
بنده به اقای نجفی پور اطلاع دادم
ممنون از پی گیری شما .Heart
من یه چیز دیگه هم متوجه شدم که بهتره بگم.
در پست اول هیچ امضایی هم نشون داده نمیشه الان در پست اول این موضوع امضای جناب میدوری نشان داده نمیشه!
نقل‌قول: من یه چیز دیگه هم متوجه شدم که بهتره بگم.
در پست اول هیچ امضایی هم نشون داده نمیشه الان در پست اول این موضوع امضای جناب میدوری نشان داده نمیشه!
با درود
موضوع خوبی رو مطرح کردید من هم دقت نکرده بودم . مثل اینکه هاست ها شروع به آپگرید کرده اند و به تبع آپگرید آنها سایت ها هم دچار تغییرات شده اند . خود من امروز که سراغ انجمنم رفتم با سه چهارتا اخطار روبرو شدم و چندتا از پلاگین های ضروری من هم اعلام بازنشستگی کرده بودند و از دور بازی خارج شده اند , از جمله پلاگین تاریخ هجری شمسی که جزو واجبات من بود . Big GrinTongue