مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل پس از تبدیل شدن از وی بی به مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان سایت من قبلا vb بود و واقعا ازش راضی بودم، ام صرفا به خاطر پلاگین بانک سیستمم رو از وی بی به مای بی بی تغییر دادم، بماند که فونت فارسی ساپورت نمیکرد و همه 300 پستی که تو سایت بود رو ویرایش کردم، بعد یه خورده تعجب کردم که چرا بازدید کننده هام کم شده که متوجه شدم غیر از من که لاگینم هیچ کس نمیتونه سایت رو ببینه !!
اینم آدرس تالار:
urbanitybook.ir/forums

لطفا بزرگان راهنمای کنن.
(۱۳۹۲/۴/۲۲، ۰۴:۱۲:۵۴ صبح)zhazho نوشته است: [ -> ]دوستان سایت من قبلا vb بود و واقعا ازش راضی بودم، ام صرفا به خاطر پلاگین بانک سیستمم رو از وی بی به مای بی بی تغییر دادم، بماند که فونت پارسی ساپورت نمیکرد و همه 300 پستی که تو سایت بود رو ویرایش کردم، بعد یه خورده تعجب کردم که چرا بازدید کننده هام کم شده که متوجه شدم غیر از من که لاگینم هیچ کس نمیتونه سایت رو ببینه !!
اینم آدرس تالار:
urbanitybook.ir/forums

لطفا بزرگان راهنمای کنن.

مشکل شما برطرف شد. شما فایل inc/init.php را به دلیل نامعلوم تغییر داده بودید که این مشکل به وجود آمده بود.
متأسفانه فایل‌های پیوست شما گویا از دست رفته‌اند.
احتمالاً دلیل آن این است که شما در VB، فایل‌های پیوست را در دیتابیس ذخیره کرده‌اید نه سرور! به دلیل این‌که تمام فایل‌های پیوست شما، 389 بایت هستند.
به نظرم اشتباه بزرگی کردید که تبدیل کردید همون ویبی بمونید خیلی بهتره!