مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارسال دوباره ایمیل فعال سازی به کاربرانی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

چطور میشه برای تمام کاربرانی که لینک فعال سازی که به ایمیلشون فرستاده شده را باز نکرده اند دوباره ایمیل فعال سازی رو فرستاد ؟
در حال حاضر در سایت ما حدود 1500 عضو هست که مرحله نهایی عضویت خودشونو انجام ندادند .
نباید کار سختی باشه ، میشه از قسمت پیام انبوه ایمیلی برای کاربرانی که لینک تایید خودشونو باز نکردن فرستاد و تو اون ایمیل برای تمام کاربران لینک تایید خودشونو بفرستیم اما متن ایمیل و متغیر ها رو من بلد نیستم Huh
با درود
پلاگین زیر را آزمایش و در صورت مناسب بودن استفاده کنید .
http://mods.mybb.com/view/resend-activat...er-profile
Heart
این که ترجمه شدش همینجا هست و جالب نیست چون یکی یکی میشه فرستاد من نیاز دارم کلی بفرستم .
با درود
اگر کارکرد این افزونه مناسب نیست و نمی توانید تک به تک این کار را انجام دهید , و کاربران شما نمیدانند و یا نمی توانند مرحله فعال سازی را انجام دهند و اصرار به بودن و استفاده از مطالب انجمن شما را دارند بهترین کار این است که مدیران از کنترل پنل مدیریت کاربران را فعال کنند .
توجه داشته باشید کاربری که تایید نشده مرتب اخطار میگیره پس طرف باید خیلی پوست کلفت باشه .Big Grin
مطمئن باشید درصد زیادی ازکاربران انجمن شما که عمل فعال سازی را انجام نمی دهند بیشتر بخاطر سرعت اینترنت دایال آپ است که نمیتواند این کار را انجام دهند ( نمونه یکی از فامیل های خودم ) و درصدی هم نمی دانند که چه باید بکنند .
بهتر نیست این گزینه را در انجمن خودتان راحت تر کنید . البته یک پیشنهاد بود Heart
(۱۳۹۲/۴/۲۰، ۰۰:۱۵:۵۱ صبح)میدوری نوشته است: [ -> ]با درود
اگر کارکرد این افزونه مناسب نیست و نمی توانید تک به تک این کار را انجام دهید , و کاربران شما نمیدانند و یا نمی توانند مرحله فعال سازی را انجام دهند و اصرار به بودن و استفاده از مطالب انجمن شما را دارند بهترین کار این است که مدیران از کنترل پنل مدیریت کاربران را فعال کنند .
توجه داشته باشید کاربری که تایید نشده مرتب اخطار میگیره پس طرف باید خیلی پوست کلفت باشه .Big Grin
مطمئن باشید درصد زیادی ازکاربران انجمن شما که عمل فعال سازی را انجام نمی دهند بیشتر بخاطر سرعت اینترنت دایال آپ است که نمیتواند این کار را انجام دهند ( نمونه یکی از فامیل های خودم ) و درصدی هم نمی دانند که چه باید بکنند .
بهتر نیست این گزینه را در انجمن خودتان راحت تر کنید . البته یک پیشنهاد بود Heart

درسته

اما من تازه یه انجمن تاسیس کردم , کاربرانی میومدند و عضو میشدند و یه ایمیل ایتجوری میزدند

Dhjgfh@ghkfdg.dfj

سیستم هم براحتی قبولش میکرد !!!
اونا هم فحش میدادنو میرفتن !

بن کردن آی پی هم تاثیری نداشت !

مجبور شدم ارسال ایمیل فعال سازی رو فعال کنم , البته چند روز یه بار یه نگاهی میکنم ببینم کیا ایمیل درست زدن خودم فعالشون میکنمBig GrinTongue