مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکلات بعد از انتقال هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان به علت شلوغ بودن سروری که من در آن هاست داشتم هاستتم را انتقال دادند به یک سرور دیگه اما من نمیدونستم باید انجمن رو ببندم اونا هم بهم نگفتند حالا انتقال انجام شده و من دی ان اس های دامنه را ست کردم رو سرور جدید که 24 ساعت زمان میبره ست بشه حالا کاربرا دارن پست میزنن ولی پستشون دیگه تو هاست جدید پاک میشه من میخوام انجمن رو ببندم ولی نمیتونم به کنترول پنل مدیر کل وارد بشم این ارور رو میده چیکار کنمSad

The page cannot be found
مای بی بی فعلیتون رو ببندید، با استفاده از کنترل پنل مدیریت

از طریق آی پی جدید وارد هاست جدیدتون بشید
فایل منیجیر رو باز کنید و داخل پوشه inc فایل settings.php رو باز کنید

خط زیر رو پیدا کنید و مقدارش رو از 0 به 1 تغییر بدید
کد php:
$settings['boardclosed'] = "0"
آدرس انجمن رو توی امضا قرار بدین
من نمیدونم چرا هر چند وقت یک بار آدرس از تو امضام پاک میشهExclamation

دوستان دامین من هنوز رو هاست قبلی هستش 24 ساعت زمان میبره میخوام انجمنی که دامین فعلا روشه رو ببنده کاری به هاست جدید ندارم.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشیدConfused
وارد هاست بشین و فایل settings.php رو مثل گفته ی gw ویرایش کنین
هاست جدید یا قبلی؟

وارد هاست نمیشه میگه یوزر و پسورد اشتباهه
از طریق آی پی هاست وارد کنترل پنل بشید و فایل settings رو همونطور که گفتم ویرایش کنید

وارد هاست جدید و هاست قبلی بشید و تو هر 2 این کار رو انجام بدید، بعد که از ست شدن مطمئن شدید هاست جدید رو باز کنید
با تشکر از مدیران عزیز
به هاست تیکت زدم مشکل حل شد خدا رو شکر انجمنم بستم Shy

فقط یک سوال دارم اینه که چه طوری متوجه بشم دامنه روی هاست جدید ست شدهHuh شاید همین الآن شده باشه من خبر ندارمUndecided
خب dns هاش رو به جدید تغییر بده ، یه مدت نمیاره بعد با هاست جدید میاره و ست میشه
تغییر دادم الآن هم ظاهرا رو هاست قبلی هست هنوز
منظورتون اینه که موقع انتقال حدود یکی دو ساعت سایت بالا نمیاد بعدش بالا میاد درسته؟
صفحه‌ها: 1 2