مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک کاهش شدید سرعت سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
دوستان سرعت سایت 1 ماهی میشه به طرض شدیدی کاهش یافته و هر روز هم بیشتر کاهش پیدا میکنه.Sad
به هاست هم تیکت زدم گفتند مشکلی از هاست نیست.Undecided
حالا از دوستانی که تجربه دارند خواهش میکنم مرا راهنمایی کنند تا بفهمم علت چیست و چگونه مشکل رو رفع کنم؟
همچنین از دوستانی که از میهن وب هاست سرویس میگیرند سوال دارم آیا آنها هم مانند من دچار کاهش سرعت شده اند؟
میتونین از این آدرس برای بهبود سرعت سایت استفاده کنید :

http://gtmetrix.com/reports/musicsazan.ir/SWJX5wEL

آموزش استفاده هم توی سایت هست فک کنم Tongue

موفق باشین
و یا از کد جادویی زیر استفاده نمایید:
http://vafa-forum.ir/thread-181.html
Big GrinHeart
بله.
تایید می شه میهن وب هاست قطعی و افت سرعت داشته...
از کد های htaccess استفاده منید موقتا.
دوستان تون سایت که سرعت سایتم رو علی نشون میده.
من نمیخوام از کد یا چیز دیگه استفاده کنم.Confused
سرعت سایتم خوب بود یک دفعه اینجوری شده میخوام علتش رو بفهمم منظورم اینه که اگه پلاگین یا کدی درون قالب قرار داده باشم که این حالت پیش اومده را پیدا کنم و حذفش کنم.
لطفا کمک کنید چه طور علت رو تشخیص بدم بعد برای درمان اقدام کنمBig Grin

(۱۳۹۲/۴/۵، ۲۲:۰۵:۱۹ عصر)مهندس حمید جیگر نوشته است: [ -> ]و یا از کد جادویی زیر استفاده نمایید:
http://vafa-forum.ir/thread-181.html
Big GrinHeart

(۱۳۹۲/۴/۵، ۲۲:۳۲:۴۷ عصر)maneoo نوشته است: [ -> ]بله.
تایید می شه میهن وب هاست قطعی و افت سرعت داشته...
از کد های htaccess استفاده منید موقتا.

بیچاره شدیم بازم باید بریم یه هاست دیگهAngel
هر جا هاست میگیرم تو زرد از آب در میادSad
اوایل واقعا عالی بودن پشتبانی شون هم عالی بود ولی الآن دو روزه تیکت زدم هنوز جواب ندادن

این کدها ضرری نداره؟برای سئو یا گوگل سئو یا چیز دیگه؟
اگه انقدر خوبه پس چرا همه استفاده نمیکنن؟؟Huh
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه چطور بفهمم ایراد از کجاست؟ هاست یا خود سایت؟
خدا کنه از هاست باشهConfused
ببینید دوست عزیز قالبهای مای بی بی رایگان هس و توجه چندانی به سرعت و اتومایزر عکسها نیست.ضمن اینکه سرعت سرور نقش بسیار مهمی داره توی سایت.اول سرور رو باید مد نظر داشته باشید یعد قالب و سایت و بقیه مسائل جانبی اینکه سرعت سایت شما اومده پایین:
پهنای باندهای همه شرکتهای اینترنتی پایین هست از طرف مخابرات
اگر از فیل یا پرو ./کسی استفاده میکنید که سرعت به شدت پایین میاد
اگر هیچ کدوم از اینا نیست احتمالا استفاده از سرور هاستینگ شما زیاد شده که باعث شده فشار بیاره و سرعت لود رو بیاره پایین
و همونجور که عرض کردم بعد از اینا قالب و ... رو مد نظر بگیرید.ضمن اینکه هیچ ماست بندی نمیگه ماستم ترشه و مدیریت هاستینگ شما نمیگه سرعت اومده پایین باید یه جوری خودتون متوجه بشید یا اشنا داشته باشید
درود و سپاس
سرعت سایتم به صورت لحظه ای کم میشه مثلا یک بار سریع لود میشه و یک بار دیگه طول میکشه یا اصلا لود نمیشهConfused

شرکت که جواب نمیده دیگه یعنی اصلا تیکت هایی که میفرستم ارسال نمیشهExclamation

من قالب دیفالت استفاده میکنه ولی برای زیبا سازی یه تغییراتی توی عکس ها و... دادم.
یا یک کد برای تبلیغات نوشتم-از پلاگین کلمات کلیدی هم استفاده میکنم.
آیا سایز عکس ها در سرعت لود شدن تاثیر داره آخه عکس هایی که جایگزین کردم از عکس های خود فابریک قالب بزرگتره ولی حجمشون کمتر از اونا هستش.
آدرس سایتم تو امضام هستش یه نگاهی بندازیدAngel

حالا من میخوام یک راهی بهم نشون بدید که بتونم مطمعن بشم از هاست هستش یا قالب و کدها یا پلاگین هاش.
اگه از هاست باشه که باید بریم یه هاست دیگه ولی دیگه موندم از کجا هاست بگیرم که این مشکلات رو نداشته باشهUndecided
سایت شما رو چک کردم مشکلی نداشت از لحاظ سرعتی دوبار هم چک کردم ولی مشکلی نداشت شاید مشکل از کندی سیستمتون باشه یا هیستوری مرورگرتون بیش از حد زیاد شده.
سرعت سایتم قبلا خیلی بیشتر از این ها بود کاربرا هم میگن سرعت اومده پایین ممنون که چک کردید آقا رضا پس خدا رو شکر مشکل از سایت نیست چون اگه از سایت باشه کار من نیست درستش کنمBig Grin

سپاس
صفحه‌ها: 1 2