مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: جابجا کردن title نفل قول
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام،
دوستان کسی می دونه از کجا میتونم بلوک title نقل قول رو از بلوک نقل قول بیرون بیارم و ببرم بالاش؟
ممنون
کسی نمیتونه کمکم کنه؟
واضح تر بیان کنید.Heart
ببینید الان واستون تصویری توضیح میدم،
میخوام با تغییر کدهای نقل قول قسمت هدر یا title یا نوار عنوان نقل قول رو که توش عبارت quote نوشته شده از داخل باکس نقل قول خارج کنم و بچسبونم به بالای باکس نقل قول.

یعنی این حالت بشه این حالت

ممنون
(۱۳۹۲/۴/۲، ۲۰:۵۵:۰۹ عصر)jvd نوشته است: [ -> ]ببینید الان واستون تصویری توضیح میدم،
میخوام با تغییر کدهای نقل قول قسمت هدر یا title یا نوار عنوان نقل قول رو که توش عبارت quote نوشته شده از داخل باکس نقل قول خارج کنم و بچسبونم به بالای باکس نقل قول.

یعنی این حالت بشه این حالت

ممنون

میتونید بین عنوان و نقل قول فاصله ایجاد کنید
از global.css این کلاس رو پیدا کنید
blockquote cite
و اضافه کنید:
کد php:
margin-bottom20px
ممنون،خودمم به این کار فکر می کردم،اما با توجه به اینکه نوار عنوان داخل جعبه هست،مشکلی ایجاد نمیکنه؟
نقل قول از تگ blockquote استفاده میکنه، عنوان هم داخل تگ cite قرار میگیره که خودش جزو blockquote هست
پس نباید cite رو از blockquote خارج کنید!

اگه میخواید فاصله ایجاد کنید بین عنوان (که داخل cite) هست و متن بهتره از روشی که من گفتم استفاده بشه

هیچ مشکلی ایجاد نمیشه، تست کنید اگه مشکلی بود بگید Smile
برای اینکه دور کارد نوشته نقل قول هم کادر ایجاد کنید میتونید همون قسمتی که رامین عزیز گفتند این رو اظافه کنید.

کد:
border: 1px dashed #ffffff;

به جای fff کد رنگ مورد نظر رو وارد کنید.

یا اگر میخواهید این خط چین به پایین کادر نوشته نقل اظافه بشه :

کد:
border-bottom: 1px dashed #ffffff;

به جای fff کد رنگ مورد نظر رو وارد کنید.