مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل عدم نمایش رتبه alexa...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به همگی
دوستان من سایتم و بیشتر از یه هفته است که تو الکسا ثبت کردم ولی وقتی نوار تولبار رو نصب میکنم و به سایت خودم میرم، هیچ رنک و رتبه ای برام ثبت نکرده!!
قبلا با همین کارایی که کردم ثبت شده بود ولی الان نمیدونم کجا رو فراموش کردم یا مشکل از کجاست؟!
چقدر طول میکشه تا سایت در الکسا ثبت بشه؟
قبلا من بصورت کاملا رایگان ثبت کرده بودم، هنوزم همینطوری رایگان ثبت میشه؟

پیشاپیش ممنون
رتبه های الکسا به صورت هوشمند هست و باتوجه به نکات و مقررات الکسا رتبه بندی صورت میگیره مثل زیبایی سایت مطالب تعداد بک لینک ها و...
اینکه شما رتبه الکسا ندارید یعنی هنوز سایتتون ثبت الکسا نشده یا اینکه بلاک شده.این بلاک میتونه یکی از دلایلش استفاده از نرم افزارهای نامطمئن بازدید باشه یا تعداد رفرش خیلی زیاد و یا عواملی که نقص کنه قوانین رتبه دهی رو.
ممنون مهندس
از هیچ نرم افزاری استفاده نکردم
قبلا با هیچ مشکلی و ظرف مدت کمتری ثبت میشد
احتمالش هست مدت بیشتری نیاز باشه تا ثبت کنه؟
دلیل ثبت نشدن سایت شما این است که سایت الکسا دست به تغییراتی در سیستم خود زده مثلا اینکه کاربر رایگان نمیتونه همه سایت هایی که بهش لینک دادتد را ببینه مثلا بنده 247 سایت بهم لینک داده اما الان فقط میتونم 4 تای اونها را ببینم و خیلی تغییرات دیگر مثل اینکه رتبه سایت های زیر 10میلیون روزانه تغییر میکنه مثل قبل هر دو روز یا سه روز یکبار رتبه جدید اعلام نمیشد بلکه حالا هر روز رتبه تغییر میکنه
باید منتظر بمونید تا سایت شما وارد رتبه بندی بشه