مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چجوری میتونم تو هاست رایگان انجمن بسازم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من تا اینجا پیش رفتم داخل سایت هاست دهی رایگان xzn.ir حالا نمیدونم جای نام هاست دیتابیس چی بنویسم لطفا کمک کنید

[تصویر:  76d13702703001.png]
برای اینکا توی cpanel هاستتون به بخش دیتا بیس رفته و یک دیتا بیس ایجاد کنید ، طی مراحا ساخت دیتابیس از شما یورز و پسورد دیتا بیس رو میخواد --- سعی کنین یوزر و پسورد رو یکی انتخاب کنین [نظر شخصی من] بعد پسورد رو انتخاب کنین و کار تموم هست

حالا به نصب کننده برگردین و کار نصب رو با یوزر و پسورد انتخابی انجام بدین ، فک کنم برای هسات رایگان هم هاست دیتابیس به صورت : ftp.yourname.xzn.ir باشه

به هرحال من پیشنهاد میکنم روی هاست رایگان ، انجمن نسازین چون که هر روز براتون مشکل ساز خواهد شد

موفق باشین
توصیه میکنم بیخیالش بشید چون بعد از مدت حداقل سه روز تا یک ماه دامین رو حذف میکنن و تمام اطلاعات و داده های شما حذف میشه.ویزگی اصلی هاستهای رایگان همین هست که فقط شمارو اشنا میکنن اما پشتیبانی نمیکنن.تنها یکی دوتا سایت خارجی هست که هاست 6ماهه و یک ساله میدن که بعد از مدت مشخص شده باید هاست و دامین رو بخرید وگرنه پاک میشه که اونا هم متاسفانه مارو ایرانی میدونن.
سلام و عرض ادب

با من از طريق پيام خصوصي در ارتباط باشيد

باتشكر