مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکلات سئو مای بی بی من
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
دوستان یه سوال داشتم خواستم بپرسم انجمنی که تو سابدومین باز میشه با انجمنی که تو پوشه نمایش داده میشه از لحاظ سئو تفاوت دارند
و کدومشون تاثر منفی تری داره
لطفا با ذکر دلیل

امیدوارم پاسخی داشته باشه این مطلبHuh
به نظر من اگه نتونی تو روت هاست سایت قوی درست کنی ، داشتن یه انجن توی روت خیللللی خیلی یهتر از ساب دومین هست ،

Tongue
ممنون اما من تو روت سایتم وردپرس نصبه میخواستم بدونم از لحاظ سئو تو سابدومین نصب بشه بهتره یا تو پوشه که فکر کنم خودم به جواب میرسم
سلام

تا جايي كه من اطلاع دارم براي گوگل ريشه سايت بسيار جذاب تر هست و نظر سئو براي وب سايت ها و پورتال ها بسيار مساعد هست .

به نظر من يك سايت خوب در ريشه اصلي انجمن خود قرار داده همان ورد پرس و مرتب اقدام به به روز رساني نماييد و انجمن خود را هم در ساب دومين توسعه دهيد .

باتشكر
برای انجمن مای بی بی فرقی نداره که تو ساب دامین باشه یا روت چون میزان سعوی مای بی بی در مقایسه با سیستم های دیگه خیلی پایینه

پس بهترین کار اینه
وردپرس در روت
فروم در ساب دامین

موفق باشید
ممنون از همه دوستان حالا یه مشکلی که هست من انجمن رو تو سابدومین تغییر مسیر دادم و تو تنظیمات کوکی هم مشخص کردم که مشکل ورود نداشته باشم از طرفی توسط پلاگین تغییر مسیر ادرس و ارسال ها تو پوشه رو به سابدمین انتقال دادم

حالا مشکل اینجاست میخوام مثل انجمن بزرگ مای بی بی ایران آدرس ها باز بشند اما هرکاری کردم نشد و به صفحه اصلی تغییر مسیر میدهند

نمیدونم یه جایی گیر داره یا باید مال پلاگین سئو باشه یا هات اکسس اما نمیدونم چیکار کنم ؟