مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکلات تک دختر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
انجمنم دچار این مشکلات شده:
1. نمایش افراد آنلاینم خراب شده، مثلا 20 تا کاربر تو انجمن هستن، فقط 3 تاشون رو نشون میده
2. فراموشی رمز عبورم کار نمیکنه، وقتی فراموشی میزنی لینک رو به ایمیل میفرسته، ولی وقتی رو لینک کلیک میکنی صفحه سفید میاره
با تشکر
سلام.

(۱۳۹۲/۲/۳۱، ۱۳:۲۴:۱۸ عصر)Tak Dokhtar نوشته است: [ -> ]1. نمایش افراد آنلاینم خراب شده، مثلا 20 تا کاربر تو انجمن هستن، فقط 3 تاشون رو نشون میده

یعنی همگی عضو انجمن بودن ؟ مثلا نوشته ((20 عضو و 10 مهمان)) و شما به جای 20 اسم برای افراد آنلاین، تنها 10 اسم می بینید؟ یا اینکه نوشته ((3 عضو و 17 مهمان)) ؟
اینو پرسیدم چون حدس زدم ممکنه فکر کنید که برای افراد مهمان هم عبارت یا اسم پیش فرضی نمایش داده میشه که این طور نیست.
اگر این مورد نباشه، ممکنه افراد انتخاب کردند که در لیست افراد آنلاین نمایش داده نشوند که اگر شما به صورت admin وارد انجمن بشید، میتونید اونها رو ببینید.
نه
الان واضح توضیح میدم
من دارم تو چت باکس با کاربر X و Y و Z چت میکنم
ولی همین الان اگه، صفحه افراد انلاین رو باز کنم، فقط X و Y رو نشون میده، Z رو تو افراد آنلاین نشون نمیده
*در ضمن من میتونم افرا مخفی رو ببینم
این از مشکلات چت روم شما هست.ببینید شما در تنظیمات انجمنتون یک cut off time در بخش who's online دارید که مقدار دیفالتش 15 دقیقه هست. یعنی اگر کسی در انجمن شما 15 دقیقه به چیزی دست نزنه انگار که دیگه آنلاین نیست. اما در چت روم هایی که برای مای بی بی نوشته شدن بخاطر اینکه صفحه رفرش نمیشه (و آژاکسه) اگر 15 دقیقه از زمان چت فرد بگذره و اون شخص صفحه دیگه ای باز نکنه آفلاین میشه در حالی که می تونه همچنان از چتروم استفاده کنه :|
راهش اینه که این مقدارو زیاد کنید...