مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: در خواست پلاگین آپلود در هاستی دیگر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
یک پلاگین می خواهم که به جای اینکه در همون هاستی که مای بی بی داخلش هسته در یک هاست دیگه فایل های کاربران رو آپلود کنه
اگه قرارش بدید ممنون میشم
سپاس Heart
درود
شما میتونید یه اسکریپت تو یه هاسته دیگه نصب کنید و در انجمنتون کدشو قرار بدید مثل www.4shared.com که اگه کاربری بخاد فایل سنگینی اپلود کنه تو همون پستی که داره ارسال میکنه همون جاهم اپلود کنه یا مگا اپلود ویا رپید شیر
البته مگا اپلود یکی از دوستان مای کدشو تو این سایت قرار داده اگر هم مایلید 4shared را قرار بدید راهنماییتون کنم.
درود،
می توانید روی هاست خود یک اسکریپت آپلود نصب کنید و به کاربر ها لینک آن را برای آپلود بدهید.
سلام
می تونم یک اسکریپ در هاست نصب کنم بعد کدشو در مثلا postreplay و therad (درست گزینه ها یادم نیست) قرار بدم تاکسی می خواهد پست یا تاپیک ایجاد کنه پایین گزینه آپلود باشه و از همون جا آپ کنه؟
مثلا این:
dl-andysheh.co.cc
حالا چه کدی باید بدم؟
(۱۳۸۹/۱/۱۱، ۰۹:۴۴:۱۱ صبح)amirpcp30 نوشته است: [ -> ]سلام
می تونم یک اسکریپ در هاست نصب کنم بعد کدشو در مثلا postreplay و therad (درست گزینه ها یادم نیست) قرار بدم تاکسی می خواهد پست یا تاپیک ایجاد کنه پایین گزینه آپلود باشه و از همون جا آپ کنه؟
مثلا این:
dl-andysheh.co.cc
حالا چه کدی باید بدم؟

اگه میشه یک راهی بهم بگید که بتونم توی اون یکی هاستم آپ کنم نه در آپلود سنتر ها
با سپاس Heart
(۱۳۸۹/۱/۲۰، ۲۲:۳۳:۰۶ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]http://community.mybbiran.com/thread-1441.html

ممنون
اما این که میشه آپلود سنتر من می خواهم به جای پیوت بیاد اما در هاست دیگه آپ کنه
با سپاس
(۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۷:۲۴:۰۱ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]درود
شما میتونید یه اسکریپت تو یه هاسته دیگه نصب کنید و در انجمنتون کدشو قرار بدید مثل www.4shared.com که اگه کاربری بخاد فایل سنگینی اپلود کنه تو همون پستی که داره ارسال میکنه همون جاهم اپلود کنه یا مگا اپلود ویا رپید شیر
البته مگا اپلود یکی از دوستان مای کدشو تو این سایت قرار داده اگر هم مایلید 4shared را قرار بدید راهنماییتون کنم.

برای 4shared چطوریه؟
کد می خواهد؟
اگه میشه کدشو بدید ببینم چطوریه شاید بشه دستکاریش کرد و بزارمش آپلود کنه توی اونیکی هاستم
با سپاس Heart
نه نمیشم من تست کردم
شما میتونید یه اسکریپ ساده رو ویرایش کنید و ازش کد استخراج کنید!
متاسفانه من الان نمیتونم سایتی رو باز کنم شما اگه اکانت دارید میتوانید از صفحه شخصصیتون اون کدو بردارید.