مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یه سوال درمورد مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام یه سوال داشتم درد به در دنبال جواب بودم میشه یکی جواب بده
چطوری این آوتار و اطلاعات می ره رسایت و پاسخ ها می مونه این ور به این عکس نگاه کنید :
http://www.wkcf-up.tk/images/y6a0afc5m5xh22twxoj1.gif
این به عنوان مثال بود منطورم اینه پلاگین می خواد چی می خواد میشه بگید؟؟؟؟
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوال بعدی
من چطوری می تونم قالب مای بی بی رو ویرایش کنم css نه صفحه اصلی مثلا لینک ها رو منو ها رو اینطور چیزا رو مثلا میشه بگید
من منتظر جوابم ممنون.
چگونه نوع نمایش پست را برای کاربران تحمیل کنیم!؟ (عمودی کردن مشخصات کاربر) برای MyBB

برای سؤال دوم هم میرید توی قسمت قالب ها و پوسته ها، و قسمت مورد نظرتون رو انتخاب میکنید و ویرایش میکنید
برای توضیح بیشتر نیاز به جزئیات بیشتری از درخواست شما هست
موفق باشید
خیلی ممنون سوال اول و جواب شو گرفتم و صورت گرفت میگم این ویرایش قالب چطوری من می خوام یه قسمتی مثلا برای اخبار بزارم یا مثلا لینک دوستان یا بنر بزارم می شه بگید خود کدها رو چطوری ویرایش کنم اونجا کدهای css هست من می خوام کدهای php رو ویرایش کنم مثلا برای وردپرس index.php هست ولی مای بی بی رو نمی دونم میشه بگید چطوری باید تغییر بدم بگید دیگه.
ای بابا کسی نیست بگید دیگه خواهش
یعنی از صبح تا حالا کسی نیومده بگید دیگه :
خیلی ممنون سوال اول و جواب شو گرفتم و صورت گرفت میگم این ویرایش قالب چطوری من می خوام یه قسمتی مثلا برای اخبار بزارم یا مثلا لینک دوستان یا بنر بزارم می شه بگید خود کدها رو چطوری ویرایش کنم اونجا کدهای css هست من می خوام کدهای php رو ویرایش کنم مثلا برای وردپرس index.php هست ولی مای بی بی رو نمی دونم میشه بگید چطوری باید تغییر بدم بگید دیگه.
یعنی یکی جواب ما رو نمی ده ای بابا یعنی چی
میخوای پست بیتت عمودی بشه؟
نه چطوری قالب اصلی رو نه css استایل منظورم نیست کدوم فایل تو کدوم پوشه من می خوام فایل صفحه اصلی رو ویرایش کنم یعنی این که می خوام مثلا یه سری چیزها بهش اضافه کنم میشه بگید.
کنترل پنل ادمین ---> قالب ها و پوسته ها ---> قالب ها ---> پوسته مورد نظر ---> از اینجا می تونید دسته بندی ها و فایلاتونو انتخاب کنید و ویرایش کنید.
بازم منظورمو نگرفتید اینو که خودمم می دونم این فایل های سی اس اس هستش میگم اصلا بهم بگید این فایل های قالب کجای می ره تا من تغییر بدم من می خوام قسمت منوهای انجمن یه چندتا چیز اضافه کنم ببنید من دو روز پیش این سوال و کردم اما هنوز یکی جواب نداره من می خوام فایل های پی اچ پی قالب مو ویرایش بدم راهی هست؟

سوال بالایتمو فراموش نکنید
میگم این قالب همین انجمن مای بی بی ایران داخل انجمن هست یعنی یه قالبی شبیه این سراغ ندارید.
صفحه‌ها: 1 2