مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قالب "امروز" در تقویم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام،ببخشید من میخواستم بک گراند "امروز"(روزی که در اون هستیم) رو از trow_sep به trow1 تغییر بدم،اما هرچه قدر میگردم نمیتونم قالب امروز رو تو بخش قالب های calender پیدا کنم،لطفا منو راهنمایی کنید.
ممنون
از صفحه ای که مد نظرتون هست عکس بگیرید و در تاپیک قرار بدید تا بتونم راهنمایی کنم.

Heart
ببینید در تصویر زیر مربع قرمز روزی رو نشون میده که ما الان در اون قرار داریم،بک گراند (خانه ی) روزی که در اون قرار داریم با بک گراند سایر (خانه ها)روزهای تقویم متفاوته.من میخوام بک گراند روزی رو که در اون قرار داریم رو تغییر بدم،البته نه با تغییر عکس بلکه با تغییر تگ css اون از trow_sep به trow1 ،اما در بین قالبهای calender {قالب ها و پوسته ها »»قالب ها »» قالب مورد نظر »» calender}نتونستم زیرقالب مربوطه رو پیدا کنم،حالا میخواستم در رابطه با پپیدا کردن زیر قالب مربوطه راهنماییم کنید؛ممنون Heart

لینک عکس
برید به بخش پوسته ها و استایل مورد نظرتون رو ویرایش کنید.

از کلاس trow_sep بک گراند مورد نظرتون رو تغییر بدید.

کد:
.trow_sep {
    background: #000;
    color: #000;
    font-size: 12px;
    font-weight: bold;
}

Heart
برادر من که گفتم نمیخوام بک گراند کلاس رو تغییر بدم،با این کار اون وقت کلا بک گراند قسمت هایی که به کلاس trow_sep مربوط هستند تغییر می کنند و من اینو نمیخوام؛من میخوام خود کلاس رو به trow1 تغییر بدم.
(۱۳۹۲/۱/۲۱، ۲۰:۳۹:۴۰ عصر)jvd نوشته است: [ -> ]برادر من که گفتم نمیخوام بک گراند کلاس رو تغییر بدم،با این کار اون وقت کلا بک گراند قسمت هایی که به کلاس trow_sep مربوط هستند تغییر می کنند و من اینو نمیخوام؛من میخوام خود کلاس رو به trow1 تغییر بدم.

دوست من با تمام احترام بهت میگم از کسی طلبکار نباش و نیاز خودت بدون کنایه مطرح کن تا به پاسخ برسی !

موفق باشی Heart
ببخشید کجای حرف من کنایه داشت و طلبکارانه بود؟؟؟؟

گفتم برادر بهتون برخورد؟! این تو نوشتن عادی هست؛هر کسی از یه عبارتی استفاده می کنه،یکی میگه داداش یکی میگه آقا...

من تعجب می کنم که شما از کجای حرف من این برداشتو کردید!!!

؟؟؟؟
کلاس بندی این قالب کمی فرق میکنه فکر میکنم دلیلش امنیت باشه دقیقاً نمیدونم اما قالب مذکور این هستش.

weekrow_day باید یکم با کدها بازی کنید/ من خودم به طور سریع یه تست زدم کار میکنه

Heart