مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد نصب اسکریپت mybb
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام،من اسکریپت mybb رو به صورت آزمایشی در هاست رایگان netgig.ir نصب کردم.و به صفحه /install رفتم،شاید سوالم ساده باشه ولی من زیاد در کار با هاست و اسکریپت آشنا نیستم.

در فرم زیر به جای علامت سوال باید چی بنویسم؟

[تصویر:  Snap1.jpg]

و بقیه قسمت ها رو درست انتخاب کردم؟

ممنون میشم کمکم کنید لازم دارم.

آدرس سایتم:espinas.nij.ir

یا حق
تصویرتون لود نمیشه !

موتور دیتابیس خوبه ! بهتره به جاش MySQL Improved رو انتخاب کنین !

نام هاست معولا localhost هست برخی از هاستینگ ها اختصاری انتخاب میکنن حالا شما بذارین اون باشه

برای نام کاربری باید دیتابیس ساخته باشین ، برای این کار به cpanel رفته و دیتابیس بسازین

و نام کاربری و رمز عبور رو از اونجا بیارین و قرار بدین

پیشوند رو نمیخواد تغییر بدین

موفق باشین Smile
در هاست رایگان معمولا localhost نیست چون دیتابیس روی همون هاست نیست، شما به قسمت mysql database پنلتون که تشریف ببرید حتما در جایی نام سرور رو می بینید که باید جایگذاری کنید یه چیزی شبیه serverx.netgig.com باید باشه.
پیشوند جداول هم مهم نیست بذارید همون چیزی که پیشفرض هست باشه.
ممنون از همه بله این mysql.netgig.ir هست.و یعنی وقت هاست پولی خریدم همون localhost بذارم باشه؟

تصویر هم لود میشه این هم آدرسش: http://espinas.nij.ir/pictures/Snap1.jpg
خب معمولا هاستینگ وقتی هاست خریدی یه ایمیل بهت میده و توش هاست و بقیه رو بهت میگه !

تصویرتون هم دیدم اولش لود نشده بود که شد ،Smile
من اونی که شما گفتید رو امتحان کردم ولی باز هم متاسفانه این ارور رو میده:

امکان اتصال به دیتابیس در 'mysql.netgig.ir' با نام‌کاربری و گذرواژه داده شده وجود ندارد. آیا از درستی نام هاست و اطلاعات ورود اطمینان دارید؟

موتور دیتابیس هم دوتاشو امتحان کردم باز هم نشد.

آیا نام کاربری دیتابیس همون MySQL User هست و نام دیتابیس هم همون MySQL Database هست؟
نه دیگه :|
شما باید در همون بخش دیتابیس ها یک دیتا بیس جدید بسازید، مثلا شما اسم db رو برای دیتابیستون میذارید اونوقت دیتابیس شما یه چیزی شبیه این میشه:u874834394_db که اون عبارت قبل db (نام کاربریه شماستکه سیستم براتون مشخص کرده) بعد یوزرتون هم در هاست رایگان همون مقدار قبل از _db هست و پسوردتون در هاست رایگان هم همون پسورد ورود به پنلتون هست...
بازم اگه کمک خواستید hgh154
پس باید در قسمت نام کاربری دیتابیس مثلا همون عبارت قبل از db یعنی u874834394 رو قرار بدم،و در قسمت نام دیتابیس هم همون u874834394 رو قرار بدم؟
نه دیگه، نام دیتابیس میشه u874834394_db
من از طریق mysql و اون یکی نرفتم چون موفق نشدم ولی از طریق آخرین گزینه رفتم و فقط در قسمت مسیر دیتابیس همون mysql.netgig.ir رو وارد کردم و درست شد.ولی به هر حال ممنون.

سلام مشکل جدیدی بوجود اومد البته این مشکل از اول که هنوز مای بی بی رو به صورت کامل نصب نکرده بودم بود ولی فکر کردم اگر به صفحه نصب مای بی بی برم و نصبش کنم درست میشه ولی باز همون ارور رو میده internal error.

میتونید خودتون به سایتم برید و ببینید.

لطفا سریع جواب بدید لازم دارم.

یا حق