مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در کد تایید هنگام ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به همه دوستان و سال نو مبارک باشه ...
دوستان من یه مشکلی در قالبم داشتم که الان فهمیدم خیلی مهمه و باعث شده خیلی ها (اشتباه می کنند ) نمی تونن عضو سایت بشن !!
هنگام ثبت نام و در قسمت کد تایید ، وقتی کد تایید رو می زنی و درست هم بزنی ، سبز می نویسه :
کد امنیتی شما نامعتبر است !
چه طور می شه کلمه ی نامعتبر رو به معتبر عوض کرد ؟ چون مشکل فقط همین کلمست و ثبت نام انجام می شه ..
(۱۳۸۹/۱/۲، ۱۹:۲۲:۱۶ عصر)terminator3000 نوشته است: [ -> ]سلام به همه دوستان و سال نو مبارک باشه ...
دوستان من یه مشکلی در قالبم داشتم که الان فهمیدم خیلی مهمه و باعث شده خیلی ها (اشتباه می کنند ) نمی تونن عضو سایت بشن !!
هنگام ثبت نام و در قسمت کد تایید ، وقتی کد تایید رو می زنی و درست هم بزنی ، سبز می نویسه :
کد امنیتی شما نامعتبر است !
چه طور می شه کلمه ی نامعتبر رو به معتبر عوض کرد ؟ چون مشکل فقط همین کلمست و ثبت نام انجام می شه ..

این مشکلو منم داشتم به جناب پارس هم گزارش دادم نمیدونم در ترجمه جدید ایراد رفع شده یا نه؟
بهتره سیستم کپچاتو عوض کنی (یکی دیگه هم تو سایت هست میتونی از اون استفاده کنی)
نقل‌قول: این مشکلو منم داشتم به جناب پارس هم گزارش دادم نمیدونم در ترجمه جدید ایراد رفع شده یا نه؟
بهتره سیستم کپچاتو عوض کنی (یکی دیگه هم تو سایت هست میتونی از اون استفاده کنی)
تشکر دوست عزیز ..
من ترجمه ام 1.4.10 هست ... ترجمه جدیدتر مگه اومده ؟!
منظورت از سیستم کپچ ها چیه ؟ بیشتر توضیح بده ..
درود
فایل های تغییر کرده فارسی ساز:
http://community.mybbiran.com/thread-726.html
درود
میگم اگه مشکلت هنوز درست نشده اینو امتحان کن فایلشه تو هاستت اپلودش کن
تو پوشه اصلی فرومت
ممنون زئوس جان .
نه ، من فارسی ساز جدید رو که جناب علیرضا و sia1 دادن رو نصب کردم ، خدارو شکر مشکل ترجمه ی این قسمت حل شد .
در ضمن این سیستم کپچای دوم (البته از نظر من) خیلی جالب نیست ، من خودم همیشه در سایت هایی که از این سیستم استفاده می کنن ، عضویتش برام سخته !
به نظرم همین سیستم پیش فرض مای بی بی راحت تره .
ممنون .

راستی آقا زئوس کارت دارم !Big Grin
نه
اون همونی بود که اورجینال واله خود مای بی بی هستش
من گفتم بلکه فارسی سازو اپدیت نکردی اگه اونو اپلود میکردی دیگه لزومی نداشت دوباره فارسی ساز رو اپلود کنی.
(۱۳۸۹/۱/۶، ۱۵:۴۴:۱۲ عصر)ZEUS نوشته است: [ -> ]نه
اون همونی بود که اورجینال واله خود مای بی بی هستش
من گفتم بلکه فارسی سازو اپدیت نکردی اگه اونو اپلود میکردی دیگه لزومی نداشت دوباره فارسی ساز رو اپلود کنی.

آها ، الان گرفتم ! فارسی ساز هم شد 1.4.11 خیالم راحت شد . مرسی زئوس !Big Grin