مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چند تا سوال راجع به mybb
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من نمیدونستم سوالامو کجا بپرسم برای همین توی این قسمت پرسیدم.

1: این ستاره کاربران vip که سمت راسته م نوروزتان پیروز که سمت چپه پلاگینه ؟ اگه پلاگینه چطور پیداش کنم ؟ لازمش دارم ...
2: عرض قالب شما چقدره ؟ من میخوام عرض قالبم رو مانند شما قرار بدم.
3: آمار پیشرفته ای که من نصب کردم مانند آمار پیشرفته شماست ؟ چطوری میشه این آمار پیشرفته رو از بالای سایت به پایین سایت منتقل کرد مثل مال شما ؟

4: من سایت اصلی رو سیستم نیوک نصب کردم. میخواستم ببینم میشه داخل سایت اصلی shamiz.ir آخرین ارسای های تالار گفتمان رو قرار داد ؟
5: من پلاگین سئو رو پیدا نکردم. این پلاگین توی سایت وجود داره ؟

یک نگاه کارشناسی هم به سایت من بندازید ببینید چطوره

ممنون
درود
1- کد های جاوا قبلا معرفی شده است
2- 978px
3- بله، مانند ماست. در تنظیمات [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > تنظیمات پلاگین مورد نظر
4- نیاز به چند خط کد نویسی دارد بهتراست از پشتیبانی نیوک کمک بگیرید. http://www.phpnuke.ir
5- از پلاگین برچسب ها استفاده کنید.
سلام
من از یک نمایش آمار دیگه استفاده می کنم. البته هر 2 تاشو نصب کردم ولی میخوام از اونی که الان در سایتم هستم استفاده کنم ولی باید پایی نمایش داده بشه. اگه ممکنه نگاه کنید ببینید میشه یا نه.
بعد کد های جاوا رو از کدوم قسمت باید پیدا کنم؟ اسم کدی که الان ستاره کاربران vip رو در سمت راست قرار داده چیه ؟
فکر کنم منظور منو اشتباه متوجه شدید. میخوام آدرس مباحث اینطوری بشه : http://community.mybbiran.com/thread-1334.html
تا در گوگل خوب ایندکس بشه
ممنون
سلام
ببخشید من یک مقدار آیکیوم ضعیفه

سپس محتوای فایل htaccess.txt که در پک مای بی بی هست رو در فایل .htaccess واقع در دایرکتوری اصلی فروم اضافه کنید.

محتویات این فایل رو در کدوم فایل و کجاش قرار بدیم ؟

بعد در رابطه با عکس سمت راست گفتن که" میتونی بری تو هدر کدرو بریزی ته کدها " دقیقا کدوم فایل و از کجا باید بازش کنم و کد ها رو کجاش قرار بدم ؟
ببخشید من تازه کارم و هنوز چیزی نمیدونم ..
ممنون
درود
دوست عزیز رو لوکال داری کار میکنید یا روی هاست ؟
اگه روی لوکال باشه همه اینهارو حتما بهتون یاد میدیم ولی اگر روی هاستتون باشه برای اینکه اولین بارتونه و به قوله خودتون ای کیوتون پایینه [تصویر:  129fs370785.gif] میتونید یه انجمن دیگه با عنوان تست یا هر چیز دیگر داخل یه پوشه دیگر در هاستتون ایجاد کنیدوتمامیه عملیاتی که دارید انجام میدهید اول رو انجمن تست بعد رو انجمن اصلی پیاده کنید اون هم در موقع جواب گرفتن در انجمن تست.
و حالا مشکل شما در فایلی که گفتید:
شما ابتدا اون بسته ای رو که از همین مرجع دانلود کرده و تو هاستتون اپلود کرده اید را باز کنید
در پوشه اپلود همون پک یه فیالی وجود دارد شبیه به همه فایل های تکس کامپیوترتون
اون فایل را با نرم افزاری که موجود است باز کنید و کدهایی که علی اقا تو تاپیک تبدیل صفحات از فلان به فلان گزاشته اند را جایگزین کنید.
اگر این کار را هم نکردید همان پوشه را در پوشه رووت هاستتون اپلود کنید فقط بعد از اپلود رنیم کنید و اون txt را حذف کنید و ذخیره
بعد از ذخیره اون فایل به این فرمت تبدیل خواهد شد .htaccess
وبعد مسیر زیرو برید
نقل‌قول: کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > Server and Optimization Options
قسمت Enable search engine friendly URLs را Enable کنید.
جونه من اگه سر در نیاوردی بگو تا باز هم راهنمایی کنم
در ضمن من تا الان همه میدونن هزار تا انجمن زدم تا اینارو فهمیدم Big Grin
پیشنهاد میکنم اول رو لوکال تست کنید.
اهان اون یکیش یادم رفته بود عذر میخام

مسیر زیرو برید
قالبها و پوسته ها >>> قالب مورد نظر>>> بعد Header templates >>> وقتی زدی همون گزینه اولش header رو باز کنو کدهای زیرو ته کدهای فعلیت بریز(خدایش فکر کنم از اون موقعی که اون ام کای گوله اموزششو گزاشته تا الان 20 بار در مورد این تا پیک زده شده)
البته اول تو نت پت کپی کنی ها

کد:
<style>
#bayrak a {
position: absolute;
bottom: -15px;
right: 0px;
position: fixed;
text-indent: -1000px;
width: 100px;
height: 100px;
overflow: hidden;
background: url(YYYYYYYYYYYYYYYYYYY) 0 0 no-repeat;
</style>

<div id="bayrak"><a href="#" target="_self"></a></div>

<div id="bayrak"><a href="XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX" target="_blank"></a></div>

به جای YYYYYYYYYYYYYYYYYYY لینک عکس
به جای XXXXXXXXXXXXXXXX لینک صفحه مربوطه قرار بدید!

اگه بخای جای عکسو تغییر بدی
باید کدهای زیرو ویرایش کنی
کد:
bottom: -15px;
right: 0px;
سلام
من از لحاظ دستکاری و اینا مشکلی ندارم چون قبل از این با phpbb3 کار کردم و تغییراتی که در mybb ایجاد می شه در مقابل phpbb3 هیچه ... برای نصب یک مود باید کلشو دستکاری کنید. ...
فقط مشکل اینجاست که توضیح شما یکم واسه من مبهمه.
ببینید فایل htaccess.txt که داخل پک آپلود شده mybb هست !!!
من این کارو کردم بازم درست نشد >> یک فایل htaccess.txt داخل روت اصلی فروم بود. من اونو rename کردم و تبدیلش کردم
به .htaccess درسته ؟
شما گفته بودید همین کارو بکنم دیگه ؟ فقط نمیدونم اون کد هایی که گفتید چیکار کنم !!!!!!!!!بعد گزینه friendly urls رو هم از پنل enable کردم .
بعد از این کار وقتی وارد انجمن میشی و روی لینک کلیک می کنی بازش نمی کنه.

دستکاریش واسه من مهم نیست فقط واضح توضیح بدید
ممنونHeart
سلام

کسی نیست به من کمک کنه ؟
فقط به طوره خلاصه بگه قدم به قدم چیکار کنم تا آدرسم html بشه؟؟
لازم نیست توضیحات ابتدایی باشه. فقط کامل باشه

سال نو همگی مبارک. امیدوارم سال خوبی داشته باشید
دوست من فایل htaccess.txt باید به htaccess. تبدیل بشه یعنی ( . ) باید اول باشه.
پیروز باشین
آقا ممنون دست گلت درد نکنه. درست شد.
بعد جایی نمیخواد کد وارد کنم ؟ کار دیگه ای که نداره ؟
صفحه‌ها: 1 2