مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
کاربرهای من وقتی میخوان ثبت نام کنن اولاً که تو قسمت نتم کاربری همونجا که بررسی میکنه ببینه نام موجود هست یا نه کلاً همینطور در حال لود میمونه بعد هم وقتی بقیه موارد رو پر میکنن و ثبت نام رو میزنن این اررور رو میده
کد:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1364 - Field 'thx' doesn't have a default value
Query:
    INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`msn`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`receivefrombuddy`,`pmnotice`,`pmnotify`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`longregip`,`language`,`showcodebuttons`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`referrals`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`,`usernotes`) VALUES ('test','c9a27ea72f4753c75f20932853634c63','VSKNViPr','iRnYZeAS8WJxBno1wWnwvJIIoIlxeq27cOxdYwcIEbN4je8Gf9','test@test.com','0','','','2','','0','','1359041044','1359041044','1359041044','','0','','','','','','1','0','0','1','0','1','0','1','1','1','1','0','0','0','0','3.5','2','threaded','0','','','188.159.226.83','-1130372525','','1','0','0','0','','','1','0','','','','0','0','0','0','0','0','0','')

Please contact the MyBB Group for support.
لطفاً راهنمائی بفرمائید خیلی لنگم
(۱۳۹۱/۱۱/۵، ۲۰:۰۴:۰۷ عصر)dtzeus نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
کاربرهای من وقتی میخوان ثبت نام کنن اولاً که تو قسمت نتم کاربری همونجا که بررسی میکنه ببینه نام موجود هست یا نه کلاً همینطور در حال لود میمونه بعد هم وقتی بقیه موارد رو پر میکنن و ثبت نام رو میزنن این اررور رو میده
کد:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1364 - Field 'thx' doesn't have a default value
Query:
    INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`msn`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`receivefrombuddy`,`pmnotice`,`pmnotify`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`longregip`,`language`,`showcodebuttons`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`referrals`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`,`usernotes`) VALUES ('test','c9a27ea72f4753c75f20932853634c63','VSKNViPr','iRnYZeAS8WJxBno1wWnwvJIIoIlxeq27cOxdYwcIEbN4je8Gf9','test@test.com','0','','','2','','0','','1359041044','1359041044','1359041044','','0','','','','','','1','0','0','1','0','1','0','1','1','1','1','0','0','0','0','3.5','2','threaded','0','','','188.159.226.83','-1130372525','','1','0','0','0','','','1','0','','','','0','0','0','0','0','0','0','')

Please contact the MyBB Group for support.
لطفاً راهنمائی بفرمائید خیلی لنگم

پلاگین سپاس را غیرفعال کنید و نتیجه را بررسی کنید.
غیره فعال کردم مشکل همچنان پابرجاست و تغیری نکرده Sad
(۱۳۹۱/۱۱/۵، ۲۱:۱۸:۱۵ عصر)dtzeus نوشته است: [ -> ]غیره فعال کردم مشکل همچنان پابرجاست و تغیری نکرده Sad

منظور این است که در: کنترل پنل مدیرکل --> پلاگین‌ها --> سپاس گزینه‌ی حذف را بزنید.
حذف کردم اررور ثبت نام برطرف شد ولی توی قسمت نام کاربری که میخواد چک کنه همچنان تو لود کردن گیر میکنه
بعد لطف کنید یه پلاگین سپاس خوب معرفی کنید بنده نصب کنم که به این مشکلات برخورد نکنم

با تشکر
(۱۳۹۱/۱۱/۵، ۲۱:۴۳:۴۹ عصر)dtzeus نوشته است: [ -> ]حذف کردم اررور ثبت نام برطرف شد ولی توی قسمت نام کاربری که میخواد چک کنه همچنان تو لود کردن گیر میکنه
بعد لطف کنید یه پلاگین سپاس خوب معرفی کنید بنده نصب کنم که به این مشکلات برخورد نکنم

با سپاس
زبان انجمن را به انگلیسی تغییر دهید و مشکل را بررسی کنید.
اگر مشکل برطرف نشد، پلاگین‌های نصب شده را تک تک غیرفعال کنید و مشکل را در هر مرحله بررسی کنید.
--------------------------------
پلاگین‌های سپاس موجود برای MyBB:
http://community.mybbiran.com/thread-2197.html
http://community.mybbiran.com/thread-12305.html
امتحان کردم پلاگین برترین ارسال کننده ها در صفحه اصلی باعث میشه که اون قسمت بررسی کردن نام کاربری همینطور توی لود بمونه
راه حلی براش دارید ؟
راستی من شرمندم که انقدر سوأل میکنم من وقتی ارسال میکنم توی انجمن و یکی دیگه میاد جواب میده وقتی از موضوع به یه صفحه ی دیگه میری و دوباره برمیگردی نمیتونی پست های قبل تره اون موضوع رو ببینی یعنی فقط آخرین ارسال رو میبینی توی اون موضوع
همه ی پلاگین را هم حذف کردم باز هم همینطور بود فکر میکنم یه جا توی تنضیمات باشه ممنون میشم کمک کنید برای برطرف کردنش