مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل عجیب در ذخیره نکردن تغییرات اعمال شده روی قالب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان من جدیدا روی مثلا قالب Header تغییراتی انجام میدم بعد که میخواد ذخیره بشه ارور زیر رو میده!!!
لطفا کمک کنینSad

[تصویر:  qqqqq.png]

بعدش هم آی پیم توسط هاشتم مسدود میشه و باید به پشتیبانی اطلاع بدم...اصا اجازه نمیده بهم ویرایش کنم لعنتیSadHuh

تصحیح میکنم اونجا که قرمز کردم پوشه admin بودهConfused
دسترسی پوشه ادمین و فایلها و پوشه های توش رو تصحیح کن
درضمن مسیر ادمین رو چنان تغییر دادی که انگار کسی دلش میخواد هک کنهSmile
اشکال از پوستم بود با پشتیبانی تماس گرفتم...میگه پوسته ام مورد داره توش....هر چی میگردم نمیفهمم موردش چیه؟Huh شما هم زیاد به خودت فشار نیارBig GrinTongue
درود
permission پوشه ها و فایل هاتون رو چک کنید
پوشه ها باید 755 یا 777 باشند و فایل ها باید 644 باشند

نقل‌قول: شما هم زیاد به خودت فشار نیار
سعی کنید به درستی با دیگران حرف بزنید
انجمنتو دیدم چقدر مشکل داره
اونوقت این مشکل چشمتو گرفتهTongueTongue انجمنتو میخرم هزار تومن درستش میکنمTongue

جناب Mohammad.T
منم دقیقا همینو بهش گفتم

نقل‌قول: دسترسی پوشه ادمین و فایلها و پوشه های توش رو تصحیح کن
اما کجاست گوش شنوا
متلک هم که الی ماشءاللهSad
Mohammad.T جان ممنونم...منو این رفیقمون با هم شوخی داریمTongue
راستی پرمیشن پوشه ها تا حالا درست بوده...فقط یه دفعه پوسته ام یه جوری شده دیگه نمیشه تغییرش بدم مث یه ویروس...پوسته های دیگه رو تغییر میدم میان ولی پوسته کنونی نهSadHuhConfused
(۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۲۱:۱۶:۵۷ عصر)hamidkag نوشته است: [ -> ]Mohammad.T جان ممنونم...منو این رفیقمون با هم شوخی داریمTongue
راستی پرمیشن پوشه ها تا حالا درست بوده...فقط یه دفعه پوسته ام یه جوری شده دیگه نمیشه تغییرش بدم مث یه ویروس...پوسته های دیگه رو تغییر میدم میان ولی پوسته کنونی نهSadHuhConfused

با هم شوخی دارید دلیل نمیشه اینجا هم همان شوخی ها را بکنید ، دیگه از این جملات تکرار نشه.