مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در بهم ریختگی انجمن طراحی شده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من تازه با mybb آشنا شدم و الان که اون رو نصب کردم پنل مدیریتم هیچ مشکلی نداره اما سایت انجمن من حسابی بهم ریخته هستش تو رو خدا زود کمکم کنید آبروم در خطره آدرس تالار هم این هست. www.idca2011.com/upload Huh
لطفا دسترسی ها رو پیام خصوصی کنید
تو آدرسی که دادین هیچ انجمنی نصب نیست. تو دامین اصلی هم سایت نصبه. ادرس درست ارائه کنین تا بررسی بشه

(۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۰۱:۴۴:۱۰ صبح)jiji نوشته است: [ -> ]لطفا دسترسی ها رو پیام خصوصی کنید

شما به چه اجازه ای از کاربر درخواست دسترسی کردین؟Dodgy تکرار کنین باهاتون برخورد میشه
(۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۰۱:۵۳:۳۹ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]تو آدرسی که دادین هیچ انجمنی نصب نیست. تو دامین اصلی هم سایت نصبه. ادرس درست ارائه کنین تا بررسی بشه

(۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۰۱:۴۴:۱۰ صبح)jiji نوشته است: [ -> ]لطفا دسترسی ها رو پیام خصوصی کنید

شما به چه اجازه ای از کاربر درخواست دسترسی کردین؟Dodgy تکرار کنین باهاتون برخورد میشه

نمیدونسم واسه کمک و راه انداختن هم اجازه میخواد :
باشه ببخشید:
دوست عزیز با اجازه ی بزرگترا دسترسی بدید تا بررسی کنیم البته مواظب باشید توی اجازه گرفتن باهاتون برخورد نشه یکم اون طرف تر بایستید اجازه رو صادر کنید.
تالار رو به هم ریختید شما کاربر محروم شده jiji و samitra که احتمالا پست ها رو هم به جای هم اشتباه میدید و یک کاربر باشید.